Jump to content

Bun venit pe buGGed.ro
Inregistreaza-te acum pentru a avea acces la tot forumul. Odata inregistrat vei putea sa deschizi topicuri noi, sa postezi in topicurile create de alti membri, sa trimiti mesaje altor useri, sa iti editezi profilul si mult mai multe. Daca ai deja un cont, logheaza-te aici - daca nu, fa-ti un cont nou dand click aici!
Photo

Roxana babenco

• This topic is locked This topic is locked
59 replies to this topic

ReBo..

ReBo..

Gangster adevarat.

• Banned
  • 1175 posts
  • Nick SA-MP Blue: ReBo
  • Time Online: 68d 10h 3m 22s

Bataie de joc...ce pot spune, va bateti joc de saraca fata.

Daca o vedeti goala nu stiti ce sa faceti si acum sunteti zmei toti, lasati-va.

App, se scrie "maica-ta".

E grele romanele astea?

• 0

Deso

Deso

King of San Andreas

• Faction Leader: Ballas
  • 1376 posts
  • Nick SA-MP Blue: [AIM]Deso
  • Nick SA-MP Red: Ryakk
  • Time Online: 45d 1h 31m 17s

@Fielddone2 eu nu inteleg ce aveti cu biata fata..faceti haz de cazul ei, puneti-va macar in locul ei. Salut

• 0

St.Fielddone2

St.Fielddone2

▲Priveste totul de sus, dar ai privit candva si de jos.▲

• Premium
  • 874 posts
  • Nick SA-MP Blue: Fielddone2
  • Time Online: 39d 12h 17m 3s

Mama cred ca i-am ranit sentimentele cu un video facut pe buGGed :))))

• 0

Kosovoy

Kosovoy

#BLUE

• Admin SA:MP
  • 621 posts
  • Nick SA-MP Blue: Kosovoy
  • Time Online: 29d 11h 27m 13s

*Joke* Doamne cat am putut sa rad :]]] Mi-a pierit si rasu' de la atata ras. Bine ca ati facut videoul ca sa ne mai amuzam putin *joke*

Da deci va lipseste singurul neuron care il mai aveati si cu asta am terminat. Cine isi da seama ce am vrut sa zic, bine, cine nu, documentati-va.

Mai nou toti papagalii ajuns sa isi scoata asa numita lor "scula" si sa se dea mari ca "wow ce maaare o am", "o am mai mai decat a ta", "daca o vezi zici ca e yety pe WC". Fratilor, voi toti ce faceti, faceti in rautate?

Daca se trezeste acuma unu' sa va dea unu ban din senin pe server, cum reactionati? Nu-i asa ca incepeti sa dati apa la rate?

Toata lumea o face pe aia curva si rade de ea. Sunt putini normali care iNTRADEVAR au stiut cum sa reactioneze. Pana azi, am crezut ca e una din 50 de ani de si-a tras-o cu nu stiu ce negrii. Azi m-am uitat si eu la intreaga poveste si mi-au pierit glumele despre ea.

A fost sau nu a fost drogata, beata. Greseala ei. Si-a tras-o cu pletosu' si gasca lu' papuc si gata hai sa radem. A gresit, OK. Voi incepeti sa bociti doar daca nu aveti slot pe SA:MP si aia a lasal toate prostiile si s-a dus tinta la ma-sa/masa(cum se scrie) si i-a zis: bai mama am venit cu 6 idioti si mi-au bagat aia prezervativu' in gaoaza. Acum, in ciuda rautatilor de pe facebook si nu numai, fata sta si rade.

Voi acum radeti de ea dar o sa se trezeasca unu' intr-o zi si o sa rada de voi de o sa se sature. Daca fac acum un video in care bag 500 boti(ex) si umplu serverul vreo 12 ore, va duceti vreo 900 oameni la Shad0w si ii zici "ba prostu' asta nu ne lasa sa intram pe server. Fa ceva te rugam", umpleti lista cu reclamatii.

Edited by BrockSD, 01 January 2014 - 18:49.

• 0

sLam.

sLam.

F.B.I.

• Premium
  • 1029 posts
  • Nick SA-MP Blue: .SLAM
  • Nick SA-MP Red: .SLAM
  • Time Online: 21d 13h 51m 7s

Cel mai EPIC film vazut vreodata :)))))) ! +1 :)) :)) :)) =]] =)) :]]

• 0

Volt87 Alliance

Volt87 Alliance

I'm awesome!

• Premium
  • 618 posts
  • Nick SA-MP Blue: By_motion4
  • Nick SA-MP Red: Volt87
  • Time Online: 34d 3h 35m 36s

Din plictiseala pot iesi multe lucruri :))

• 0

Cocolino001.Valuare

Cocolino001.Valuare

Wo ist der King? Da ist der King!

• Premium
  • 953 posts
  • Time Online: 16d 17h 40m 20s

Cel mai EPIC film vazut vreodata :)))))) ! +1 :)) :)) :)) =]] =)) :]]

meritam un oscar

• 0

AIM.Aquaz.

AIM.Aquaz.

Merg in fata, respir, merg in fata !

• Faction Leader: Los Vagos
  • 465 posts
  • Nick SA-MP Blue: Aquaz.
  • Time Online: 16d 10h 57m 16s

Sincer nu vad gluma.

• 0

Caramida

Caramida

Buster

• Members
  • PipPip
  • 14 posts
  • Time Online: 9h 11m 16s

Tot eșuați sunteți

Pletosu la butoane.

• 0

WinTeR.666

WinTeR.666

RETRAS PERMANENT!

• Premium
  • 765 posts
  • Time Online: 31d 22h 43m 48s

Bai ia atentie ca ma iau de toti acum ! Intradevar, nu e un video de calitate , nu are sunet ,etc etc. Dar cine sunteti voi sa ii criticati? Ziceti de ei ca sunt prosti , ca au glume proaste,etc. Daca ei s-au distrat pe baza unei panarame , cu ce drept ii criticati voi pe ei ?Este Sa:Mp ,nu e viata reala, ce vreti sa faca pe Sa:Mp? Sa mearga la scoala? la munca? E un joc pentru distractie. Spuneti ca au prea mult timp liber, in timpul liber se joaca Sa:Mp ,deci e logic ca si voi daca jucati Sa:Mp aveti prea mult timp liber. Cereti seriozitate? Criticati ... sunteti foarte tari cu tastatura in mana si monitorul in fata ,nu? Sa va pun fata in fata cu ... cineva ca sa nu zic de mine, nu mai comenteaza nimeni, va garantez eu. Lasati criticile pentru alta ocazie , nu aveti nici un drept sa ii criticati sau sa va dati voi mari inteligenti.

Si nu ii mai luati atat de mult apararea acelei c**ve , tara e plina de astfel de specimene ,de ce e mai speciala? Pentru ca s-a lasat filmata, nu e genu' de cu**a intima, asta este adevarul !Pentru ce o compatimiti? Cred ca va pare mai rau ca nu ati fost in locul acelor baieti.

Mai vine si @BrockSD care saracul nu stie nici sa scrie, nici ce vrea sa zica, si probabil e umpic derutat de situatie, dar totusi , trebuie sa comenteze ca sa arate cat de mult ii pasa de video-ul (nu videoul) vostru !

Edited by WinTeR.OuT, 01 January 2014 - 20:48.

• 0

RaDu.cs

RaDu.cs

#Los Aztecas#

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • Nick SA-MP Blue: R@du
  • Time Online: 30d 18h 44m 53s

lasati am fata in pace, eu nu cred ca a fost f*****, dati-mi video ceva sa va cred.

Numai judecati omul dupa ce face si dupa ce are in minte.

• 0

Paradoxull

Paradoxull

You're not gonna read this anyway.

• Members
  • PipPipPip
  • 404 posts
  • Nick SA-MP Red: Sins
  • Time Online: 25d 7h 34m 46s

Desigur, făceți-o și mai populară față de cât este ea acuma și pe cât nu merită... generația asta obsedată de orice vine nou și împachetat frumos.

• 0

WinTeR.666

WinTeR.666

RETRAS PERMANENT!

• Premium
  • 765 posts
  • Time Online: 31d 22h 43m 48s

Desigur, făceți-o și mai populară față de cât este ea acuma și pe cât nu merită... generația asta obsedată de orice vine nou și împachetat frumos.

Defapt generatia asta ( din care facem si noi parte la urma urmei ) este interesata numai si numai de SEX. Libertatea ,care nu ne mai ajunge, a facut ca varsta la care copii fac cunostinta cu acest subiect sa fie una de 8-9 ani. A ajuns populara pentru ca toti "sustinatorii"acestei fete cred ca apogeul fanteziilor lor este chiar ea, Roxana Babenco sau cum o cheama ...

• 0

Kosovoy

Kosovoy

#BLUE

• 621 posts

@WinTeR.OuT Stai ca m-ai ranit la sufletel. Eu nu stiu sa scrie? Ia arata-mi unde am gresit =]]

Nu e nevoie de comentariu. Te doare adevarul si faptul ca nimanui nu ii place videoul astora. SALPA

• 0

Serju

Serju

Homie

• Members
  • PipPipPip
  • 79 posts
  • Nick SA-MP Blue: Daralau
  • Time Online: 13d 15h 27m 15s

Curvasareala

Edited by Serju, 01 January 2014 - 21:14.

• 0

St.Fielddone2

St.Fielddone2

• Premium
  • 874 posts

Thoamne frate nu va obosit degetele de la atata tastat? Cand va citesc comentariile la astia care nu le place video chiar ma bufneste rasu :)! Voi alta treaba nu aveti decat sa umpleti 2 pagini de pareri care chiar nu ma intereseaza? Apropo am facut video cu babenco ca am cu cine @BrockSD tu nici nu ai prieteni sa faci un video amarat. Si mai esti si colider rifa. Ma intreb oare daca intram eu in rifa eram peste tine de 2 ori. S@LKF 

• 0

Elementikes.

Elementikes.

Legend.

• Premium
  • 1458 posts
  • Nick SA-MP Blue: ESensei.
  • Nick SA-MP Red: Element.
  • Time Online: 95d 6h 16m 51s

Am uitat sa rad, sorry.

• 0

Kosovoy

Kosovoy

#BLUE

• 621 posts

Fiecare are parerea lui cand se simte amenintat. Ce legatura are functia detinuta? Esti suparat ca un amarat de level 17 poate avea o functia inaintea celor cu level 30? Subiect incheiat. Daca mai ai ceva de adaugat poti folosii functia Private Message.

Eu am facut ceva in The Rifa si sunt mandru de acest lucru.

Nu vedeti ca pe absolut nimeni nu intereseaza aceasta "gluma"?

• 0

St.Fielddone2

St.Fielddone2

• Premium
  • 874 posts

@BrockSD Video-ul asta nu am vrut sa fie o glumea. Am zis de plictiseala am facut video asta. Nu aveam ce sa facem pana sa dam la /getgift. Nu l-am facut ca sa zici mama ce amuzant e video-ul asta sau ceva de gen eugen. Ai inteles?

• 0

AndreyD.

AndreyD.

Master in training.

• Members
  • PipPipPipPip
  • 606 posts
  • Nick SA-MP Blue: AndreyD .
  • Nick SA-MP Red: -
  • Time Online: 11d 6h 26m 48s

@DeeJays nu te mai chinui cu Fielddone2.Cred ca e obisnuit cu Manuela si de aia rade.

• 0