Jump to content

[TUTORIAL]: Cum să stai pe google în timp ce joci SA:MP, fără a lăsa jocul în bară.

RAIN.
 Share

Recommended Posts

Bine ca inveti copii sa copieze la testele de intrare in factiuni =))

In fine e folositor dar nu pt copiat..

Da, l-a asta m-am gandit si eu acum.. Degeaba, la teste iti da un interval anume in care sa raspunzi.. Isi dau seama testerii..

Va multumesc tuturor de pareri!

Odată şi odată tot se afla. :P

nu era cine stie ce de aflat, sunt sigura ca multi si-au dat seama singuri de asta. doar sunt putin ingrijorata, deja se ajutau pe skype/ ts sau la unii le intra altcineva pe cont :-?. de asta am si multi membrii care habar nu au ce e cu ei in factiune

ai zis ca exista timp de raspuns la intrebari si nu va fi o problema dar e clar ca nu sti ce zici, am testat chestia asta acum ceva timp cu un lider si nu am avut probleme cu timpul deloc.

nu era cine stie ce de aflat, sunt sigura ca multi si-au dat seama singuri de asta. doar sunt putin ingrijorata, deja se ajutau pe skype/ ts sau la unii le intra altcineva pe cont :-?. de asta am si multi membrii care habar nu au ce e cu ei in factiune

ai zis ca exista timp de raspuns la intrebari si nu va fi o problema dar e clar ca nu sti ce zici, am testat chestia asta acum ceva timp cu un lider si nu am avut probleme cu timpul deloc.

Mi s-a părut că am făcut videoclipul cam în fugă şi nu se întelege ce vreau să transmit, de aceea am menţionat.

Oricum, odată şi odată se vede cine a intrat pe drept în facţine şi cine cu skype şi alte porcării.

wait, nu stiati de asta? damn

Ba da Spike, ştiam demult, dar nu m-am gândit până în momentul de faţă să fac un tutorial.

Oricum testele in ziua de azi numai semnifica nimic.

Exista multe feluri in care poti sa copiezi, cred ca fiecare adolescent/copil de gradinita care se joaca pe server are un smartphone care se contecteaza la internet.

Singura modalitate e de a-ti da seama ce fel de om e persoana aia, e din aplicatie. Ceea ce nu se mai intampla asa de des in ultima vreme pentru ca, mai pe fata mai pe la spate cam toti lideri isi baga pe cineva cunoscut. Pana la urma mi se pare ceva firesc sa bagi pe cineva cunoscut dar e cam trist pentru playerii astia noi care baga 24/7 fish, au level 10, 300 de ore jucate si care fac aplicatii ca sa intre. Si aici apare pupincurismul, ai level 10, 300 ore jucate si vrei sa intri intr-o factiune? Da-te pe langa lider/sublider.

De asta ma amuz de astia care se plang de pupincuristi, posthunteri sau oameni care intra pe pile. Pana la urma, asta se invarte intr-un cerc si nu prea poti sa faci nimic, pa.

Exista multe feluri in care poti sa copiezi, cred ca fiecare adolescent/copil de gradinita care se joaca pe server are un smartphone care se contecteaza la internet.

Singura modalitate e de a-ti da seama ce fel de om e persoana aia, e din aplicatie. Ceea ce nu se mai intampla asa de des in ultima vreme pentru ca, mai pe fata mai pe la spate cam toti lideri isi baga pe cineva cunoscut. Pana la urma mi se pare ceva firesc sa bagi pe cineva cunoscut dar e cam trist pentru playerii astia noi care baga 24/7 fish, au level 10, 300 de ore jucate si care fac aplicatii ca sa intre. Si aici apare pupincurismul, ai level 10, 300 ore jucate si vrei sa intri intr-o factiune? Da-te pe langa lider/sublider.

De asta ma amuz de astia care se plang de pupincuristi, posthunteri sau oameni care intra pe pile. Pana la urma, asta se invarte intr-un cerc si nu prea poti sa faci nimic, pa.

adica aplicatii copiate orbeste de la altii? nu mersi

Adevărat, unii sunt atăt de disperaţi încăt îşi copie regulamentul pe o coală albă..

Salut Bugged!

Acum mult timp, am descoperit această metodă într-un TUTORIAL realizat de EdKode, din păcate postarea s-a pierdut şi m-am gândit să o republic.

Pentru a putea utiliza google fără a pune jocul în bară, trebuie să urmaţi paşii din tutorial.

Am menţionat şi în videoclip, menţionez şi aici, îmi cer scuze că nu am făcut un singur videoclip sau că l-am făcut aşa repede. 

Dacă nu aţi priceput anumiţi paşi, sunteţi rugaţi să îmi reportaţi printr-un simplu ''Quote''.

Mi-e îmi foloseşte foarte mult această metodă, de obicei la şedinţe stăteam pe facebook. :)

Acum sper să vă avantajeze şi pe voi intr-un fel sau altul.

Videoclipul în care vă explic detaliat: 

Videclipul în care execut paşii: 

Te referi la un cont asa: http://store.steampowered.com/  ?? Nici nu gasesc unde sa dau add game etc..eu al am selectat pe romana.. da-mi PM sa-mi explici.ps +1 acum si  inca 2 daca rezolv

Edited by CosminX.
  • Upvote 1

Te referi la un cont asa: http://store.steampowered.com/  ?? Nici nu gasesc unde sa dau add game etc..eu al am selectat pe romana.. da-mi PM sa-mi explici.ps +1 acum si  inca 2 daca rezolv

Trebuie mai întăi să îţi descarci Steam (bineînţeles după ce ţi-ai creat un cont) după care te loghezi.

Cand vei fi autentificat, în colţul de jos va apărea opţiunea ''Add game ...'' şi vei selecta versiunea ''non-steam'' pentru că jocul este non-steam. Jocul îţi va fi plasat în lista cu jocuri a steamului şi dai PLAY. Odată intrat în joc foloseşti combinaţia ''Tab + Shift'' şi îţi va apărea un fel de tabel, cum mi-a apărut mie în tutorial, şi jos ai ''Web Browser''. Dai click acolo şi te redirecţionează pe google.

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.