Jump to content

Recommended Posts

• Hai să lămurim o treabă. Cu puţină vreme în urmă, The Russian Mafia avea war cu Los Vagos pe turf 30. Bun, Grove aştepta să se termine warul ca să dea [/attack] pe turful respectiv. Am venit cu „heli” şi am aterizat pe inaccesibilă, pentru a nu deranja warul. Toţi mafioţii s-au panicat şi au raportat asta. Bun, SPARTAN s-a teleportat la mine şi nu zicea nimic (probabil a dat mai întâi /spec şi a văzut că nu am war). L-am întrebat dacă pot sta aici şi mi-a răspuns afirmativ, cu condiţia să nu trag.
  • Aceleaşi mafii, acelaşi turf, [/attack] invers. Un amic din Los Vagos îmi dă SMS să-l urc cu „heli” pe turf 30. Ok, mă duc HQ Los Vagos şi... ca să vezi, admin Luchian. îi urca de zor pe „heli” (personal, cred). Am urcat alături de ceilalţi şi ne-a urcat pe turf 30.

După toate cele întâmplate, am dedus că este o operaţiune complet legală.

Eram în Los Aztecas şi avem war pe turf 12 (la corabie, ştiţi voi) şi mi-a venit ideea să întreb pe [/c] dacă doreşte cineva să mă urce cu „heli” Mi-a răspuns un coleg, să-l aştept că vine imediat. Ce s-a întâmplat vedeţi în video de mai jos. A, ca o paranteză, dacă venim cu maşini sau „heli”, trageţi în ele şi explodează, e complet vina voastră dacă muriţi din cauza exploziei.

Bun, pilotul „heli”, speriat fiind, îmi trimite SMS în care mă implora să vorbesc cu Freerunning (individul care l-a ameninţat pe pilotul meu că v-a lua /uninvite, haha) pentru a-l convinge să nu facă reclamaţie.

*A se vedea SMS-urile din poza lui FREERUNNING. (Aici: http://imgur.com/vO9x3ZF)

În încheiere, vreau să specific că, mafiotul Freerunning mi-a fost coleg în cel puţin 2 mafii, înclusiv Los Aztecas. Ne-am înţeles extrem de bine, iar acum, în postarea lui din quote-ul de mai jos, mă numeşte prost etc. Fapt ce mă duce cu gândul la o regulă. Hmm... Ia să vedem, lămuriţi-va, vă rog!

Afacerile cu bani reali, vânzarea de conturi pentru bani reali/virtuali este permisă/interzisă? Schimbarea de conturi, intrarea de pe ip-uri diferite, oferirea de conturi pentru a intra uşor în mafii şi altele de genul sunt permise/interzise? SE IA BAN PENTRU ASTA?

Ok, Freerunning mafiotul îmi pune la îndoială calităţiile de „mafiot”. Domne', eu n-am fost BANAT PENTRU CHEATS, chiar dacă ulterior s-a dovedit că erau cheats de la alte jocuri (eu rămân de părere că s-a donat o sumă frumuşică pentru unban, deoarece se întâmplă extrem de des, e părea mea)

Totuşi, am loc în orice mafie şi nu trebuie să mă rog de nimeni ca să întru. Astea fiind spuse, mă duce cu gândul că mi-am câştigat statutul de „mafiot” şi respectul copilaşilor de pe server. *bling*

Oh! Lămureşte-mă că vocea de fundal din video nu e a ta, te credeam puţin mai măricel, nu chiar de 11-14 ani. Ha ha! Dar e ok, e un joc, e normal să dăm peste mulţi copii.

Topicul ăsta nu e un „diss” sau atac, ci mai degrabă un răspuns la ceea ce ai scris despre mine.

Hm, citeşte cu atenţie şi ai să observi că nu te-am jignit. Asta e diferenţa dintre noi.

Aveţi QUOTE AICI:

Sugestie: Noroc sunt mafiot pe blue.bugged.ro de cand m-am apucat de acest server, primele war-uri si primele mafii m-au incantat foarte mult si asta m-a determinat sa ma apuc de acest server. In vara anului 2014 server-ul s-a umplut de zdrente peste tot inclusiv in mafii, am acceptat acest comportament din partea lor mai bine de 5-6 luni si m-am saturat sa-mi fac nervi si sa injur din cauza unor oameni de nimic, si prin oameni de nimic ma refer la acesti "mafioti".

Voua vi se pare normal sa se desfasoare niste war-uri cu atata nesimtire din partea unora? eu cel putin, nu.

Si acum vreau sa-i adresez o intrebare scripter-ului nostru, Shad0w tie ti-ar placea sa te chinui sa faci o treaba frumoasa si sa vina niste maimute care pana-n secolul 21 inca n-au evoluat mintal sa-ti strice treaba?

Prin aceasta propunere doresc sa se puna Virtual-World cat mai repede posibil, de codati nu am ce spune daca atat ii duce capul sa triseze la un joc e treaba lor.

-> Nesimtirea inca continua : http://imgur.com/vO9x3ZFfoarte frumos si nu stiu ce-i de ras Jesse, razi de prostia de care dai dovada?

Acum shad0w sper sa-ti dai seama de ce vrem sau cel putin vreau sa se puna Virtual World la war-uri, daca civilii/membrii din alte factiuni erau mai dezvoltati mintal nu era nevoie. Joc Sa-Mp de 5 ani numai in mafii si am dat de tot felul de oameni fara caracter si pupincuristi si mi-a ajuns dar nesimtire din partea astora rar am intalnit.

Pastreaza-ti playerii cu valoare shad0w nu zdrentele, gandeste-te bine ce decizie vei lua in privinta war-urilor trebuie o schimbare neaparat.

Edited by JESSEPINKMAN.
  • Upvote 3

• Hai să lămurim o treabă. Cu puţină vreme în urmă, The Russian Mafia avea war cu Los Vagos pe turf 30. Bun, Grove aştepta să se termine warul ca să dea [/attack] pe turful respectiv. Am venit cu „heli” şi am aterizat pe inaccesibilă, pentru a nu deranja warul. Toţi mafioţii s-au panicat şi au raportat asta. Bun, SPARTAN s-a teleportat la mine şi nu zicea nimic (probabil a dat mai întâi /spec şi a văzut că nu am war). L-am întrebat dacă pot sta aici şi mi-a răspuns afirmativ, cu condiţia să nu trag.
  • Aceleaşi mafii, acelaşi turf, [/attack] invers. Un amic din Los Vagos îmi dă SMS să-l urc cu „heli” pe turf 30. Ok, mă duc HQ Los Vagos şi... ca să vezi, admin Luchian. îi urca de zor pe „heli” (personal, cred). Am urcat alături de ceilalţi şi ne-a urcat pe turf 30.

După toate cele întâmplat, am dedus că este o operaţiune complet legală.

Eram în Los Aztecas şi avem war pe turf 12 (la corabie, ştiţi voi) şi mi-a venit ideea să întreb pe [/c] dacă doreşte cineva să mă urce cu „heli” Mi-a răspuns un coleg, să-l aştept că vine imediat. Ce s-a întâmplat vedeţi în video de mai jos. A, ca o paranteză, dacă venim cu maşini sau „heli”, trageţi în ele şi explodează, e complet vina voastră dacă muriţi din cauza exploziei.

Bun, pilotul „heli”, speriat fiind, îmi trimite SMS în care mă implora să vorbesc cu Freerunning (individul care l-a ameninţat pe pilotul meu că v-a lua /uninvite, haha) pentru a-l convinge să nu facă reclamaţie.

*A se vedea SMS-urile din poza lui FREERUNNING. (Aici: http://imgur.com/vO9x3ZF)

În încheiere, vreau să specific că, mafiotul Freerunning mi-a fost coleg în cel puţin 2 mafii, înclusiv Los Aztecas. Ne-am înţeles extrem de bine, iar acum, în postarea lui din quote-ul de mai jos, mă numeşte prost etc. Fapt ce mă duce cu gândul la o regulă. Hmm... Ia să vedem, lămuriţi-va, vă rog!

Afacerile cu bani reali, vânzarea de conturi pentru bani reali/virtuali este permisă/interzisă? Schimbarea de conturi, intrarea de pe ip-uri diferite, oferirea de conturi pentru a intra uşor în mafii şi altele de genul sunt permise/interzise? SE IA BAN PENTRU ASTA?

Ok, Freerunning mafiotul îmi pune la îndoială calităţiile de „mafiot”. Domne', eu n-am fost BANAT PENTRU CHEATS, chiar dacă ulterior s-a dovedit că erau cheats de la alte jocuri (eu rămân de părere că s-a donat o sumă frumuşică pentru unban, deoarece se întâmplă extrem de des, e părea mea)

Totuşi, am loc în orice mafie şi nu trebuie să mă rog de nimeni ca să întru. Astea fiind spuse, mă duce cu gândul că mi-am câştigat statutul de „mafiot” şi respectul copilaşilor de pe server. *bling*

Oh! Lămureşte-mă că vocea de fundal din video nu e a ta, te credeam puţin mai măricel, nu chiar de 11-14 ani. Ha ha! Dar e ok, e un joc, e normal să dăm peste mulţi copii.

Topicul ăsta nu e un „diss” sau atac, ci mai degrabă un răspuns la ceea ce ai scris despre mine.

Hm, citeşte cu atenţie şi ai să observi că nu te-am jignit. Asta e diferenţa dintre noi.

Aveţi QUOTE AICI:

Ce voce are =))))))))))))))))))))))))))))))))

Asa e cand mori de oftica.cs + ciuda.exe

Am înţeles că FLAWLESS (sau ce nume avea el) a jucat o vreme pe contul FREERUNNING. Dacă îmi aduc bine aminte, chiar asta ar fi fost scuza pentru care a luat UNBAN FREERUNNING când a fost BANAT PERMANENT pentru CHEATS(TW).

Iar acum, prin topicul asta, am vrut doar să-i răspund, pentru că el a postat la „Propuneri server” :ph34r: şi nu aveam cum să postez.

Ştiu că FLAWLESS (sau ce nume avea el) a luat ban permanent pentru Cheats(TW) şi pe contul personal [FLAWLESS (sau ce nume avea el)], iar acum nu mai joacă pe blue (asta până ia ban iar pentru Cheats(TW) şi aflăm pe ce cont, poate chiar freerunning).

De aceea mi s-a părut ciudat că mă jigneşte, deoarece mă înţelegeam ok cu Freerunning, iar acum nu ştiu cine mă jigneşte de pe contul ăla. Tocmai d-aia am întrebat dacă se banează contul pentru vânzare pe bani reali/virtuali, donare sau schimb de conturi. <_<

în fine, ziceţi că nu e vocea lui Freerunning, dar era un membru, Kravov (cred) care postase un status cu o poză în care era un copil mai slăbuţ şi zicea că e FLAWLESS (Banat permanent pentru cheats(TW) pe cont Flawless sau cum o fi). Asta m-a dus cu gândul la faptul că ar putea ca vocea aceea de copilaş (din video de pe youtube) să fie chiar acest banat permanent pentru Cheats(TW), flawless pe cont freerunnig. Înţelegeţi voi, nu?

În final, mi s-a părut aiurea ca puştiul acela cu aproximativ 10 ani mai mic decât mine să mă jignească şi să mă numească prost. Scopul topicului este de a mă lămuri cine este cu adevărat.

N-am să-l bat. Se pare că v-a trebui să mai aştept vreo 7 ani, până face 18, ca să-l bat cum se cuvine. :D

BB Niggaz!

Edited by JESSEPINKMAN.

Hai că sunteţi vagabonzi! :D :lol:

Am făcut topicul cu scopul de a afla dacă mă-njură copilul ăla, Flawless. (banat permanent pentru Cheats(TW)) :lol:

Bună alegere, SPIKE!  TOPIC CLOSED .closed.

„Lumea e un spital de drogaţi,

Fiecare avem filmele noastre, pişa-ne-am pe ale celorlalţi.”

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.