Jump to content

Vand OMV in LV langa Job mecanic id 46

Recommended Posts

• Nick pe server: iNNdubitabiiL
  • Level: 32
  • Preţ: 550+
  • Alte detalii: Daca benzinaria din desert s-a vandut cu 500kk   asta sigur face mai mult dat fiind faptul ca e la 2 pasi de CNN LV si PNS . Am bizul de azi ( am facut trade cu o casa medium ) Nu stiu cat face intr`o zi ca il am de 1 ora dar cand l-am cumparat am dat bwithdraw si acum am 20,677 $  ( intr`o ora ). Accept si schimuri cu masini / case / bizz + - dif 

Nu oferiti sub 550kk 

Pentru a face o ofertă pentru un bizz trebuie să urmaţi următorul model:

• Nick pe server:
  • Level:
  • Ofertă:
  • Alte detalii:

• Nick pe server: SDK
  • Level: 37
  • Ofertă: 464kk.
  • Alte detalii: Mai mult nu face, produce 10k la 2 zile si l-ai cumparat cu 450kk.
  • [email protected]

WARN . Pun dovada cu productia sa vezi ca face 200k + intr-o zi  + ca acest bizz nu l-am cumparat Cash si daca nu l-am cumparat cash cum poti minti ca am dat 450kk pe el ? ..   ;) Brian Warn ! 

Eu stiu ca tu cauti doar Mocaciuni ( dar nu ai gasit l00seru ) .. am vazut si pe server la masini .. ofereai cele mai mici preturi gen la Infernus  cu 1x hidden dadeai 200kk ce e asta ? . . Te rog sa cauti pe tot forum un bizz cu pret 450kk . [email protected] . Asa m-am enervat de mi-ai stricat ziua . Warn !

Edited by iNNdubitabiiL

WARN . Pun dovada cu productia sa vezi ca face 200k + intr-o zi  + ca acest bizz nu l-am cumparat Cash si daca nu l-am cumparat cash cum poti minti ca am dat 450kk pe el ? ..   ;) Brian Warn ! 

Eu stiu ca tu cauti doar Mocaciuni ( dar nu ai gasit l00seru ) .. am vazut si pe server la masini .. ofereai cele mai mici preturi gen la Infernus  cu 1x hidden dadeai 200kk ce e asta ? . . Te rog sa cauti pe tot forum un bizz cu pret 450kk . [email protected] . Asa m-am enervat de mi-ai stricat ziua . Warn !

Care e problema ta cu cat ofer, sau etc.

Ti-am facut o oferta, atat face ala. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.