Jump to content

[FPS]First Person Mod.Versiune fara bug-uri sau intoarcerea capului la 360 grade.

x_Daniel
 Share

Recommended Posts

Am gasit mod pe net cu first person mod unical fara buguri.
Cand tragi cu armele nu stau drept in fata ca sa nu vezi nimic sau stau in mod ciudat.
In masina stai foarte placut, atat si pe motocicleta.
Link Download: http://ge.tt/4nnHXuC2/v/0
Video:

https://youtu.be/Wa7frKMeNjs
P.S:Sa nu combinati acest mod cu tinta pe centru ecranului deoarece tinta ecranului nu se afla drept pe centru cand te pui de la First Person.

• Upvote 2

Cum se instaleaza si ai +1.

Daca chiar vrei modul asta gasesti cum se instaleaza.

Daca ai -10 anisori nu te sfatui sa-ti bagi modul deoarece nustiu ce nebunii o sa faci tu si nu o sa mearga gta san andreas-ul si pe urma o sa zici ca am dat un stealer.

Si este scris ca pentru prosti ca: se instaleaza automat doar alegi locul unde ai instalata gta-ua.

• 2 weeks later...

Nu descarcati - virus, mie mi l-a blocat Chrome-ul, testati pe diferite site-uri daca vreti.

La mine de pe unele site-uri tot asa imi blocheaza Chrome-ul.

Testez orice file cu Avast si Microsoft Security Essential si cu ESET antivirus si imi zice ca nu contine virusi!

Dupa ce il instalez... nici nu intru in joc si crash. Ce fac?

Ia-ti un anti crash si samp.dll necesar.Nu se va mai intampla.DACA  iti face la fel incearca sa dezinstalezi unele moduri care nu sunt atat de importante cum ar fi fontul.Daca nici asa ne merge dezinstaleazati modul.

Ia-ti un anti crash si samp.dll necesar.Nu se va mai intampla.DACA  iti face la fel incearca sa dezinstalezi unele moduri care nu sunt atat de importante cum ar fi fontul.Daca nici asa ne merge dezinstaleazati modul.

Un anti-crash ajuta.

Dar posibil la tine pusisimplu nu merge modul si gata.

Se mai intimpla!

@WorkOut.

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.