Jump to content

» San Fierro Police Department - Evidenţa testelor / Test evidence

Recommended Posts

THpC2N4.png

În acest topic, testerii vor posta imediat dupa ce au terminat de dat un test, după modelul următor:
Liderul/Co-liderul, nu sunt obligaţi să posteze în acest topic, dar trebuie să deţină o dovadă cu testul susţinut în cazul unei reclamaţii.

» Nick-ul tău:
» Am dat test cu:
» Data testului: 
» Greşeli (x/3 - Admis Respins):

» Testul cu numărul: 

Reguli & informaţii.

• Doar poze, fără video la întrebări şi răspunsuri, dovezile susţinerii testelor pot fi necesare în orice moment.
  • Fiecare tester, dupa ce termina de dat testul va trimite un PM cu testul liderului/co-liderilor.
  • Pentru o bună desfaşurare este indicat să folosiţi [/pagesize 20], [/togf], [/togc], [/tognews] si [turn off] pentru a nu fi deranjat.
  • Dovezile testelor nu se şterg, indicat este să postaţi testul pe 'imgur.com' si să-l trimiteţi prin PM liderului sau unui co-lider.
  • La fiecare greseală anunţaţi jucătorul cate greşeli are. (Ex: 1/3 motivul)
  • Nu omiteţi întrebări, este indicat sa acordaţi toate intrebările si respectaţi modelul de test.
  • Trebuie să purtaţi skin-ul corespunzător, cel care este postat la 'Informaţii si reguli interne'.
  • Prima pentru testeri este de 700.000$ pentru fiecare test acordat
  • Dacă nu acordaţi niciun test în 2 săptămâni, riscaţi să pierdeţi acea funcţie.
  • La ''Testul cu numărul'' scrieţi numărul testului acordat in săptămâna respectivă.
Edited by ItzAndrei.
#update

• 4 weeks later...

Nick:  Mackenz.

Am dat test cu: DanielDG

Data testului: 19.04.2015

AdmisRespins  [x /3] greseli: 2.5/3. Admis.

Nick: Mackenz.

Am dat test cu:  Howard.[].

Data testului:  19.04.2015

AdmisRespins  [x /3] greseli: 1.5/3 Admis.

Edited by Alliance Mackenz.
  • Upvote 2

Nick: Allis

Am dat test cu:Friendrich[]

Data testului: 29.4.2015

AdmisRespins  [x /3] greseli:1/3

Nick: Allis

Am dat test cu:Myo

Data testului: 29.4.2015

AdmisRespins  [x /3] greseli:0/3

Edited by CristiiaN