Jump to content

Cerere - AIM - JunkerKill [Respins]

G.Alex
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Numele meu este Grigore Alexandru.
Varsta: Am frumoasa varsta de 15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Salut, numele meu este Grigore Alexandru, am frumoasa varsta de 15 ani si sunt din orasul Ploiesti. Sunt un baiat calm, comunicativ, glumet, istet si serios. Iubesc munca in echipa si imi place sa socializez/sa-mi fac prieteni noi. Hobby-urile mele sunt muzica (rap) si fotbalul, iubesc fotbalul de cand eram mic si am si o echipa preferata, aceasta fiind Steaua Bucuresti (care nu mai exista momentan). Timpul liber de obicei mi-l petrec iesind cu prietenii in oras sau la un fotbal, in caz ca nu ne permite vremea prefer sa stau pe SA:MP. Desigur am si cateva defecte ca orice alta persoana insa eu incerc sa nu le scot in evidenta. Cam atat am sa va spun despre mine, in concluzie cred ca sunt o persoana normala.

Locatia(Oras): Sunt din orasul Ploiesti.

Ce gen de muzica asculti?: Cel mai des ascult RAP, de obicei ma atrag versurile is mesajul acestora.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : JunkerKill
Nivel : 22
Nume folosite anterior: Am mai avut un cont, Lem0nadeFTW insa din pacate este banat acum, cine este curios sa afle ce s-a intamplat ii pot spune in privat.
Vechime pe server: Joc de pe data de 21.02.2013 insa am avut mici ezitari in ceea ce privea serveru si nu m-am tinut de el. Am inceput sa joc mai serios cand s-au apucat mai multi prieteni, adica de aproximativ 2-3 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu, nu am fost banat.

Poza cu invitatie:  http://i.imgur.com/YSsgLcH.png

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/JunkerKill
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):
Nu, nu am avut altercatii cu membrii acestui clan si nici nu as vrea sa am

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Singurul clan in care am stat mai mult a fost Corleone, in rest au mai fost 2-3 clanuri mai ''anonime''.
Ce alte jocuri mai joci?: Mai joc Counter-Strike, FIFA si League Of Legends.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Ma inteleg bine cu mai multe persoane insa nu vreau sa dau nume deoarece nu ar fi corect.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9, cred ca mai am ceva lucruri de invatat.

Experienta DM [ ()/10]: 9, mereu este loc de mai bine.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Skype g.alex si Y!M [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece este un clan foarte serios, foarte activ si plin de membrii prietenosi. Vreau sa ajut clanul prin activitatea si seriozitatea mea.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Pot ajuta clanul cu activitatea si seriozitatea mea.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur, nu am nici o problema cu asta.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Desigur, nu am nici o problema cu asta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.