Jump to content

Aplication [AIM} [Respins]

Marius112
 Share

Recommended Posts

Nume: Ionescu Marius
Varsta: Am 17 ani.
Autodescriere: Salut ! Ma numesc Marius Ionescu si sunt din Teleorman. Sunt un baiat glumet, interactionez usor cu persoanele din jurul meu, sunt muncitor, prietenos, intuitiv, am spirit de echipa, imi place sportul, alergatul si sa petrec timp cu preteni.

Locatia(Oras): Videle

Ce gen de muzica asculti? In general Dance si Manele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Xz0R
Nivel : 16
Nume folosite anterior: Nu, am avut.
Vechime pe server: 2 luni
Ai avut vreodata ban? : Nu, nu am avut.

Poza cu invitatie: Am primite invitatie de la Ciprian, dar am uitat sa fac screen.

Link cu faction history: http://redpanel.bugged.ro/profile/Xz0R.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am avut, sunt prieten cu toti membri.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da, m mai fost : [V.I.P], Triads, WTF, Regele, [Ellite], etc.
Ce alte jocuri mai joci?: Nu joc alte jocuri.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu Olandezul.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10

Experienta DM [ ()/10]: 8-9.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Pentru ca am mai fost si m-am inteles bine cu toata lumea.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Prin activitate.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da, desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da, desigur.

Edited by Marius112

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.