Jump to content

Vand PNS-LS Central.

Recommended Posts

• Nick pe server:ToToRiina1.

• Level:65.

Preţ:Astept oferte.

Alte detalii:Bizul produce foarte bine daca e nevoie pun si dovada cu productia in 24/24 ore.

Pentru a face o ofertă pentru un bizz trebuie să urmaţi următorul model:

• Nick pe server:

• Level:

Ofertă:

Alte detalii:

Nick pe server: BriaN

Level: 62

Ofertă: Banca Los Santos principala (/findbiz 3) si mai dai tu o diferenta.

Alte detalii: Banca scoate destul de ok (3-4kk/zi). Are si zile in care scoate doar 2-2.5kk(rar). Este foarte vizitata si este un business de tinut mult timp, din acest motiv [email protected] nu dorea sa o vanda.

Nick pe server: BriaN

Level: 62

Ofertă: Banca Los Santos principala (/findbiz 3) si mai dai tu o diferenta.

Alte detalii: Banca scoate destul de ok (3-4kk/zi). Are si zile in care scoate doar 2-2.5kk(rar). Este foarte vizitata si este un business de tinut mult timp, din acest motiv [email protected] nu dorea sa o vanda.

Ham!!!!!!!!!! BriaN Poate tu sa mai dai o mare diferenta, Cand eu am cumparat renr car ls propietarul mia propus daca vreau si banca si a lasato la 3,2kkk si tu vrei de la mine dff, Sincer ma faci sami schimb parere despre tine :)))))

Ham!!!!!!!!!! BriaN Poate tu sa mai dai o mare diferenta, Cand eu am cumparat renr car ls propietarul mia propus daca vreau si banca si a lasato la 3,2kkk si tu vrei de la mine dff, Sincer ma faci sami schimb parere despre tine :)))))

Nu ma intreseaza ce oferte ai avut tu pe alte business-uri, daca nu doresti oferta e treaba ta, eu nu ma grabesc sa o dau banca deoarece scoate frumos.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.