Jump to content

[Rezolvat] [Battle] Spleeff vs Caddy

spleeff
 Share

Recommended Posts

Ambele lucrari sunt slabe, de ce? In prima lucrare efectele sunt ok, insa amplasarea textului lasa de dorit, insa in a 2-a invers.

Raspunsul meu este V1, pentru ca pentru mine sunt mai importante efectele.

Ambele lucrari sunt slabe, de ce? In prima lucrare efectele sunt ok, insa amplasarea textului lasa de dorit, insa in a 2-a invers.

1.Ești parelel cu photoshop-ul și comentezi mereu.

2. Vezi-ți de treaba ta și numai comenta dacă nu te pricepi.

Felicitări Spleff.

Nu are rost să fac battle-uri cu cei care cerșesc voturi, salut.

@AIM.FaNe închide accest battle te rog frumos!

Nu începeți să-mi spuneți că mă oftic dar chiar nu mi se pare corect ceea ce fac mulți când fac un battle!

1.Ești parelel cu photoshop-ul și comentezi mereu.

2. Vezi-ți de treaba ta și numai comenta dacă nu te pricepi.

Felicitări Spleff.

Nu are rost să fac battle-uri cu cei care cerșesc voturi, salut.

@AIM.FaNe închide accest battle te rog frumos!

Nu începeți să-mi spuneți că mă oftic dar chiar nu mi se pare corect ceea ce fac mulți când fac un battle!

Topicul va fii inchis doar daca organizatorul(Spleff) imi spune sa-l inchid sau daca unu dintre voi a castigat.

Lel, cum sa zici ma ca am cersit voturi, ma jur eu, iti dau tot contul + averea mea adaca imi aduci pe cineva l-a care am cersit voturi, s0z.

Battelul contiuna, ai fost de acord sa facem acest battle.

Lel, cum sa zici ma ca am cersit voturi, ma jur eu, iti dau tot contul + averea mea adaca imi aduci pe cineva l-a care am cersit voturi, s0z.

Battelul contiuna, ai fost de acord sa facem acest battle.

Am spus și m-ai sus, felicitări, ai câștigat chiar dacă nu s-au strâns 15 voturi!

Ți-am explicat în pm tot dar văd că îți place să te dai în spectacol, puteai răspunde acolo frumos.

Nu credeam că toți sunteți o apă și un pământ, păcat..

Esti incepator din cate vad in Photoshop daca ai ales acea lucrare.

On: V2, mai multa munca si text-ul este super bine pozitionat.

v2, mult mai sus fata de v1, apropo caddy/koso esti suferinta rau de tot prietene, vezi ca pierzi si bagi scuze pup :* 

Nu înțeleg de ce te bagi în seamă aiurea, am vorbit cu splef și i-am spus ce și cum.

Mai bine îți vezi de lucrările tale și numai comentezi aiurea, pui visitor 2 pe toate lucrările care le faci și comentezi aici parcă ești designer sau ceva, du-te vere și lasă-mă cu arfele astea.

Nu am băgat nicio scuză dar văd că vă doare adevărul, cere voturi pe /c și pe pm-uri și îmi spui că mă oftic?

Bleah, îmi e silă de tine.

Subiect Încheiat.

Edited by Caddy.

Votez v2, deoarece in v1 este abuz de blur si strica total imaginea si textul lasa de dorit, iar v2 are un blur mai putin decat trebuie, dar il avantajeaza grandientu si textul. 

Nu va iesit perfect la nici unu, poftim ce am facut eu.

ulpGR4n.jpg

Edited by AIM.ACEkiLL

Votez v2, deoarece in v1 este abuz de blur si strica total imaginea si textul lasa de dorit, iar v2 are un blur mai putin decat trebuie, dar il avantajeaza grandientu si textul. 

Nu va iesit perfect la nici unu, poftim ce am facut eu.

ulpGR4n.jpg

Vrei să spui  că ție ți-a ieșit, este =)) lasă-ne vere și vezi-ți de lucrările tale, pune textul pe mărimea 8 dacă folosești fontul 04b03

Edited by Caddy.

Iti place sa suferi, este ? Ba da-o drq.... crezi ca folosim acelasi photoshop sa pun pe marimea 8 ? eu folosesc cs6 tu cs3 maxim intelegi, si scrisu il pun cum imi place si sta bine nu ca asa vezi tu in tutoriale ok ? Cand o sa ai creatii ca ale mele ma suni ok baby ? Multi de pe comunitate nu stiu ce-i ala design voteaza pur si simplu sa se afle in treaba eu nu as fii votat nici o lucrare dar naa am votat sa fie.

A si da mi-a iesit mai bine fata de am2, ok nu ca zic eu se vede.

Edited by AIM.ACEkiLL

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.