Jump to content

Vand OMV - Las Venturas - Id 44.

Marwell
 Share

Recommended Posts

Nick pe server: AlloweD.
Level: 21.
Preţ: 600.000.000$ - 600kk.
Alte detalii:Un pret negociabil, este OMV-ul fix de langa LVPD, astept oferte aici comm.

Pentru a face o ofertă pentru un bizz trebuie să urmaţi următorul model:
Nick pe server:
Level:
Ofertă:
Alte detalii:

Up!

Pretul a fost redus la 590.000.000$, adica 590kk, repet este un pret negociabil, am uitat sa va spun ca produce zilnic 200k, si sambata 300k, astept oferte aici, un comm.

Nu este pus de vanzare pe Server, il las ca sa hotarasc aici cine il va lua si cine nu.

Bafta in continuare!

Nick pe server: aSmoTique

Level: 63 

Ofertă: http://forum.bugged.ro/topic/127370-vand-banca-situata-in-orasul-las-venturas/si diferenta de la tine.

Alte detalii: quote.

Nu, multumesc.

Nick pe server: SDK

Level: 37

Ofertă: Iti ofer 550kk, am fost rugat sa il cumpar la suma asta. Mai mult nu ofer. 

Alte detalii: Daca vrei zi, nu merita mai mult.

Nu man, mai jos de 570kk nu dau, stiu ca zici tu ca nu merita, dar nu ma iau dupa parerile altora.

Nick pe server: SDK

Level: 37

Ofertă: Oferta mea ramane valabila, nu-ti da nimeni cat vrei. Co-leaderu PD SF l-a cumparat cu 500.000.000$.

Alte detalii: Daca vrei dai pm sau contact in game.

Nu ma intereseaza. Daca face 200k pe zi si sambata 300k, cum sa nu merite? Du-te la culcare ca e tarziu si lasa-ma in pace. Cica 'Nu merita auzi'.

Update!

Il dau la pretul de 570.000.000$ - 570kk, de data asta numai reduc asa de mult, acesta ramane pretul, cine vrea comm aici.

Edited by AlloweD.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.