Jump to content

Cerere AIM OlandezuXD [Acceptat]

DinuDragos
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Dragos
Varsta: 16
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt o persoana sociabila, cu simtul umorului, cunosc tainele caterincii. 
am cei 7 ani de acasa, imi place foarte mult sa ma joc SA:MP. Imi place sa lucrez intr-un colectiv prietenos si activ, ii apreciez pe cei care au ajuns sus prin munca cinstita. Ador tot ce apartine domeniului auto, de la motoare si mecanica pana la design si styling. Imi place de asemenea sa practic si ciclismul.

Locatia(Oras): Focsani

Ce gen de muzica asculti? Rap, Trap, Dubstep si cam atat.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : OlandezuXD
Nivel : 29
Nume folosite anterior: -
Vechime pe server: 1 an si 2 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): 3/3 warns.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/lxq3cn5

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/OlandezuXD
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu din cate stiu :-?

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da, .aow, .si si clanuri anonime.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Da, am fost dat afara pt spam :))))
Ce alte jocuri mai joci?: CSGO, ETS2 si CS 1.6.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM? Cu toti, in principal Nyet, Spike, SEZ, Reloadd, Kamui, Ruffalo, Egzekut0rr. si multi multi altii. 

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10

Experienta DM [ ()/10]: 10/10 lawl

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: olandezuxd69 skype
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Imi doresc sa fac parte din clan deoarece imi este dor de atmosfera din clan, am fost dat afara pe un motiv stupid datorat unei iesiri nervoase, imi pare rau ca am iesit si sper sa ma primiti inapoi.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Cu ce se poate.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.