Jump to content

[Blacklist] Cerere - avatar - DeVoN.

Recommended Posts

Nick: DeVoN.

Tip(avatar/semnătură/logo): Avatar.

Stock(obligatoriu)y8v9yCc.png

Text: DeVoN. (cu punct la sfarsit).

Detalii: Imaginea, sa aibe acelasi effect ca aceasta: tREU6fY.gif sau alt effect, dar frumos.

Detalii despre text: Textul sa fie frumos, elegant, sa se potriveasca cu imaginea.

Nick: DeVoN.

Tip(avatar/semnătură/logo): Avatar.

Stock(obligatoriu)y8v9yCc.png

Text: DeVoN. (cu punct la sfarsit).

Detalii: Imaginea, sa aibe acelasi effect ca aceasta: tREU6fY.gif sau alt effect, dar frumos.

Detalii despre text: Textul sa fie frumos, elegant, sa se potriveasca cu imaginea.

Acel stock este deja redimensionat. Ai 24 de ore la dispozitie sa pui un alt stock sau un designer iti va inchide cererea.

//edit: Mi se parea ceva suspect la tine, uite ultima cerere, pe 22 martie: http://forum.bugged.ro/topic/127233-cerere-avatar-hitler-tiger/?do=findComment&comment=1490171

Nu ai respectat termenul de 7 zile intre termeni!

@ @

Edited by SLAM

Acel stock este deja redimensionat. Ai 24 de ore la dispozitie sa pui un alt stock sau un designer iti va inchide cererea.

//edit: Mi se parea ceva suspect la tine, uite ultima cerere, pe 22 martie: http://forum.bugged.ro/topic/127233-cerere-avatar-hitler-tiger/?do=findComment&comment=1490171

Nu ai respectat termenul de 7 zile intre termeni!

@ @

Credeam ca au trecut deja 7 zile... Au trecut doar 6. Imi cer scuze.

Aici alt stock: sVzNh3g.jpg

@Ultima ta cerere a fost pe data de 22.03.2015, ceea ce inseamnă că nu ai respectat, comform regulamentului(click aici), minimul de 7 zile între cereri.Datorită acestui fapt ai fost adăugat pe BlackList(click aici).Asta inseamnă ca nu ai voie să creezi o cerere timp de o lună(30 de zile).Cererea este respinsă!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.