Jump to content

Vand palat in SF

Darius Arbnai
 Share

Recommended Posts

Nick pe server:Arbanasi

Level:25

Preţ:2.2kkk negociabil

Poze:http://m.imgur.com/a/CjYDP

Alte detalii:Are piscina chiar la intrarea in casa , o parcare destul de mare . In apropiere se afla:Gun shop , burger,pizza , GYM , Barul din SF , etc .

Pentru a face o ofertă pentru o casa trebuie să urmaţi următorul model:

Nick pe server:

Level:

Ofertă:

Alte detalii:

Am oferta de 1.65 cash . Iar bizul tau mai mult de

1.35 nu face . Daca mai dai 300kk quote

Tot te lauzi ca ai oferta de 1.65kkk dar vad ca inca te chinui sa vinzi casa aia. 

Tot incerci sa o scoti la 1.65kkk dar nu iti da nimeni.

Tot te lauzi ca ai oferta de 1.65kkk dar vad ca inca te chinui sa vinzi casa aia.

Tot incerci sa o scoti la 1.65kkk dar nu iti da nimeni.

Nu ma laud degeaba . Dovada cu oferta : http://m.imgur.com/3d37wBp

Nu vand palatul cu banii astia deoarece:

-am leptopul stricat si astept sa vina(nu stiu o data fixa)

-nu strica sa mai astept o saptamana pentru 20-30kk in plus . DACA e chiar nevoie sa dau palatul rog un prieten sa intre pe cont ( Nick:Flavian )

SPER ca te-am lamurit . Bafta !

Auzi varule sti care e treaba. Eu am oferit nu m-am informat destul. Casa asta nici 1.5kkk nu face si iti spun si de ce. E foarte frumoasa casa dar are intrare pozitionata foarte prost. Daca o avea sus unde e straduta aia in fata hotelului merita mai mult. Bafta. P.S daca vrei 1,4 ma cauti te scap de el..

Prima data vi cu oferte de 1.65 , acum ma iei cu 1.4 . Nu vezi cât de penibil ești , "varule" ?

Edited by Arbanasi

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.