Jump to content

Cerere - AIM - Mu[LL]eR [Respins]

Y_coss
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Cosmin.
Varsta:17 ani. 
Autodescriere (~ 30 cuvinte):Numele meu este Cosmin. Locuiesc in Judetul Buzau impreuna cu familia mea. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa si cu capul pe umeri. Mie imi place foarte mult natura, sa ies afara cu prietenii sa facem tot felul de activitati distractive.

Locatia(Oras):Buzau.

Ce gen de muzica asculti?Ascult toate genurile muzicale.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :Mu[LL]eR
Nivel :36.
Nume folosite anterior:MrMitzu.
Vechime pe server:Aproximativ 1an. 
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Nu, nu am primit ban niciodata.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/G2W621T

Link cu faction history:http://bluepanel.bugged.ro/profile/Mu[LL]eR
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu, ma inteleg bine cu toti membrii.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da am mai fost in: [bVb], .Si, [FTW].

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu, nu am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?:Joc doar SA:MP atat.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Nu am un anume cel mai bun prieten in clanul [AIM], ma inteleg bine cu toti.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:10.

Experienta DM [ ()/10]:10. Depinde de situatie.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:-
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Vreau sa fac parte din clanul [AIM] deoarece este un clan foarte frumos si bine organizat. Membrii din acest clan stiu foarte bine sa se comporte.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Consider ca pot ajuta clanul cu tot ce este nevoie.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.