Jump to content

Cerere - AIM - HYPERiON. [Acceptat]

Flavius01
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Emilian. 
Varsta: 18 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt un baiat istet, cu capul pe umeri, am cei 7 ani de acasa, sunt o fire caruia nu-i plac certurile sau cuvintele aruncate in batjocura, am un simt al umorului bine dezvoltat, tin la glume, dar sa fie puse cu cap si la limita bunului simt, eu mai sunt si un baiat muncitor, nu ma dau batut si lupt sa-mi ating scopurile.

Locatia(Oras): Deva, jud. Hunedoara.

Ce gen de muzica asculti?: Rap, Hip-Hop, Manele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : HYPERION. [cu punct la final].
Nivel : 43, imediat fac 44.
Nume folosite anterior: D.K__Han, HYPERIONZEW.
Vechime pe server: 2 ani si aproape 4 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Am luat ban pentru cheats engine, dar am revenit in forta ca sa dovedesc ca nu sunt un codat.

Poza cu invitatie: http://i.imgur.com/rw3yxhR.png

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/HYPERION. [s-ar putea ca link-ul sa nu inregistreze acel punct de la final].
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Am avut o altercatie cu SEZ, dar s-a rezolvat.

Ai mai fost in alte clanuri?(Daca da, specifica in care): ZEW, AIM, .Si, Arr, [A].

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Am mai fost, m-am certat cu SEZ, iar el m-a dat afara, dar acum vreau sa intru si sa dovedesc ca nu o sa mai creez probleme nimanui, am multi prieteni in clanul asta si vreau sa fiu mai aproape oarecum de ei.
Ce alte jocuri mai joci?: Counter Strike Source si cam atat, nu am un pc de gaming momentan.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu multi ma inteleg bine, dar cel mai bine ma inteleg cu SiLESENN.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10.

Experienta DM [ ()/10]: 10/10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: emy.duda1 skype.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece in acest clan am multi prieteni pe care-i cunosc de mult timp, iar eu vreau sa-mi fac prieteni noi si sa fac o vechime destul de indelungata in acest clan.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Il pot ajuta cu ce doriti voi.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur ca da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Desigur ca da.

Nu ştiu ce să zic, ai părăsit AIM, te-ai dus Seraphim şi ai luat lider.

Acum pentru ce revii AIM?

Neutru.

Pana faci 18 ani poate inveti sa citesti, zic si eu.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Am mai fost, m-am certat cu SEZ, iar el m-a dat afara, dar acum vreau sa intru si sa dovedesc ca nu o sa mai creez probleme nimanui, am multi prieteni in clanul asta si vreau sa fiu mai aproape oarecum de ei "

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.