Jump to content

Cerere - AIM - GeoDoX. [Acceptat]

GEODOX 47
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Oprea Georgian.
Varsta: 15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Ma numesc Georgian, sunt din judetul Arad, imi place sa ies cu prietenii in timpul liber, de asemenea imi place scoala si sa invat lucruri noi. Sunt o fire calma, nu ma enervez repede, imi place sa-mi fac treaba asa cum trebuie facuta. Imi place sa fiu apreciat de cei din jurul meu, prin munca si respectul meu. Imi plac jocurile gen Real-Life, din acest motiv joc SA:MP si este unul dintre jocurile cele mai placute si jucate de mine. Acesta sunt eu, nu am spus chiar tot, auto-caracterizarea nu este punctul meu "forte", sper ca pe viitor sa ne cunoastem mai bine.

Locatia(Oras): Arad.

Ce gen de muzica asculti? Cel mai des ascult ce este la radio, dar in special ma pasioneaza Rap-ul.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :GeoDoX.
Nivel : 35.
Nume folosite anterior: Nu am avut alte nickname-uri.
Vechime pe server: Aproximativ 8-9 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Din pacate da, am avut. 3/3 warn's si tentativa de inselatorie, pe care regret foarte mult si in ziua de azi.

Poza cu invitatie: http://i.imgur.com/bs8ZXAj.png

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/GeOdOx
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu imi place sa fiu dusmanos sau sa ma cert.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Lucky 13, [A]lliance, ZEW.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?: CS:GO, 1.6 si Source.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM: Mistery. si multi altii.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:9/10.

Experienta DM [ ()/10]: 8/10 daca este vorba de DM-ul pe politisti, desigur.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: georgian.oprea.1 skype.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Este un clan foarte respectat pe acest server, populat in acelasi timp si niste membri foarte de treaba. In plus, mai am cativa prieteni care fac parte din el si sunt multumiti de acest clan.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Prin activitatea mea, seriozitatea mea, munca si respectul meu.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Desigur.

Edited by GeoDoX.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.