Jump to content

Cel mai smecher reject!

xProKiLL
 Share

Recommended Posts

Salutare internatiune. Pentru inceput vreau sa va zic ca eu ma joc sa-mp de pe PC si de pe laptop stau pe forum si panel. Azi, defapt acum cateva minute am facut o aplicatie in SF Bikers. Am dat aplica si pana am desfacut sticla de suc deja aveam reject. Pot sa jur ca nici 5 secunde nu a durat. Inca rad de cele intamplate :))). Oare cand o sa putem intra in factiuni fara sa dam PaySafeCard liderului sau o bere/un pachet de tigari in cazul in care il cunoastem... Felicitari Staff-ului pentru cei mai corupti lideri alesi (liderul NG sa nu cometeze pt ca stie toata lumea ca e in fruntea celor mai corupti {mi-au trimis 4 persoane dovezi ca i-au dat PSC pentru a fi acceptati in factiune} ) Imi pare rau ca mi-am pierdut 600 de ore pe bugged. Imi pare bine ca mi-am facut prieteni dupa care o sa imi para foarte rau. Nu se mai poate asa. V-am pupat :*

YwAmcGR.png

Edited by HaarpCord Valy

600 de ore? Nu stiu cum ai rezistat. NU STIU CUM ! 

Deci eu dupa 60-70 de ore jucate mi-am dat seama cum merge treaba pe aici. De atunci n-am mai intrat decat 2-3 ore pe saptamana. 

Pana la urma ce naiba poti face pe server 600 de ore? Sa spuncem ca muncesti fucking 200-300 de ore pentru nrg, infernus si ce naiba o mai fi.. Dar restu de 400.. Cred ca as turba. 

Whatev'. 

ON: Asta-i jocul man. Obisnuieste-te cu ideea. Daca vrei neaparat sa intri intr-o factiune, cauta pe net cum sa fii un pupincurist ori incepe sa strangi bani de spaga.

Good luck. 

PS: Crezi ca mai are loc si pentru tine? Adica totusi.. si-a bagat aproape jumatate din clan in factiune. 

Edited by WildKitten
  • Upvote 1

600 de ore? Nu stiu cum ai rezistat. NU STIU CUM ! 

Deci eu dupa 60-70 de ore jucate mi-am dat seama cum merge treaba pe aici. De atunci n-am mai intrat decat 2-3 ore pe saptamana. 

Pana la urma ce naiba poti face pe server 600 de ore? Sa spuncem ca muncesti fucking 200-300 de ore pentru nrg, infernus si ce naiba o mai fi.. Dar restu de 400.. Cred ca as turba. 

Whatev'. 

ON: Asta-i jocul man. Obisnuieste-te cu ideea. Daca vrei neaparat sa intri intr-o factiune, cauta pe net cum sa fii un pupincurist ori incepe sa strangi bani de spaga.

Good luck. 

PS: Crezi ca mai are loc si pentru tine? Adica totusi.. si-a bagat aproape jumatate din clan in factiune. 

Cel mai smecher raspuns ever. +1 pt faza cu clanul =))))

Mai joc pentru ca joaca si cea mai buna prietena a mea si facem impreuna o treaba minunata. Averea mea e impartita in 2 acum :)) jumatate la mine, jumatate la ea pentru payday :)) in scurt timp am sa-i donez ei totul si am sa imi caut alt server. Probabil am sa revin in momentul in care treburile se vor reglementa. Cat timp adminii (nu ownerii) sunt cei mai corupti de pe server, nu mai condam liderii. =))) Cand vad dovezile cum un admin cere psc sa accepte o aplicatie, mooor ... Probabil le voi posta intr-o zi in pubilc. Dar numai dupe ce nu va mai fi admin. Nu vreau sa fiu condamnat de nimeni ca sunt ba post hunter ba raufacator. 

Nu te inteleg, topic pentru ce?

Te-ai gandit ca liderul de la SF Bikers a acceptat "x" membri pentru teste si nu mai are nevoie de altii si a dat reject la restul?

Atunci s-au deschis aplicatiile. Am fost al 2-lea sau al 3-lea care a facut aplicatie. A deschis aplicatiile doar pentru neamurile lui care urmau sa intre in factiune. :* Asta e. N-am de gand sa dau paysafe liderilor ca sa fiu acceptat.  

Atunci s-au deschis aplicatiile. Am fost al 2-lea sau al 3-lea care a facut aplicatie. A deschis aplicatiile doar pentru neamurile lui care urmau sa intre in factiune. :* Asta e. N-am de gand sa dau paysafe liderilor ca sa fiu acceptat.

Daca la "De ce doresti sa te alaturi mafiei SF Bikers", tu pui "Imi e dor sa fac parte dintr-o mafie, sa dau maxim la war-uri si sa imi fac prieteni noi." cum ai vrea sa te accepte? Asta nu e un motiv care sa impresioneze liderul.

Sa nu mai zic de linguseala de la sfarsit.

"Succes la cucerirea teritorilor in continuare. Cu sau fara mine, SF Bikers tot the best ramane."

Apropo, ce paysafe visezi? Si mai ales, de ce te iei tu de liderul meu? Tu crezi ca in NG se intra fara FH sau fara o realizare? Uita-te la membrii factiunii National Guard, sa vezi ca toti au 70 days+ intr-o factiune anteroara, lider, helper sau admin.

Edited by Howard.
  • Upvote 1

Daca la "De ce doresti sa te alaturi mafiei SF Bikers", tu pui "Imi e dor sa fac parte dintr-o mafie, sa dau maxim la war-uri si sa imi fac prieteni noi." cum ai vrea sa te accepte? Asta nu e un motiv care sa impresioneze liderul.

Si vroiai sa ce vroiai sa scriu? Liderul este cel mai capabil dintre toti liderii de pe planeta sa-mp si vreau sa-l pup in cur pana ii fac gaura alba? Cum fac altii? =))) lol. Ce ii ridici steagu. Crezi ca iti face cineva statuie daca esti pupincurist? 

Sa nu mai zic de linguseala de la sfarsit.

"Succes la cucerirea teritorilor in continuare. Cu sau fara mine, SF Bikers tot the best ramane."

Apropo, ce paysafe visezi? Si mai ales, de ce te iei tu de liderul meu? Tu crezi ca in NG se intra fara FH sau fara o realizare? Uita-te la membrii factiunii National Guard, sa vezi ca toti au 70 days+ intr-o factiune anteroara, lider, helper sau admin.

Prietene, am stat in SF Bikers peste 150 de zile (poate pe alt server, nu te intereseaza pe tine). Nu are rost sa mai comentez. Keep calm. :* 

PS. Esti comentator? Critic literar?

Si vroiai sa ce vroiai sa scriu? Liderul este cel mai capabil dintre toti liderii de pe planeta sa-mp si vreau sa-l pup in cur pana ii fac gaura alba? Cum fac altii? =))) lol. Ce ii ridici steagu. Crezi ca iti face cineva statuie daca esti pupincurist?

Ce "pupincurist" visezi ma? Eu am ajuns unde mi-am propus.

Daca vrei un model de motiv de intrare in factiune, ia de aici:

•In primul rand as dori sa fac parte din X deoarece nu am mai facut parte din nici-o factiune si as dori sa imi incep Faction History-ul aici.

In al doilea rand, consider ca sunt pregatit pentru a fi membru al factiunii X deoarece am citit regulamentul factiunii si sunt si activ, cand pot.

In final, consider ca as merita o sansa pentru sinceritatea si activitatea mea."

Asta e un motiv, nu ce ai scris tu acolo.

"Prietene, am stat in SF Bikers peste 150 de zile (poate pe alt server, nu te intereseaza pe tine). Nu are rost sa mai comentez. Keep calm. :*

PS. Esti comentator? Critic literar?"

Daca ai stat pe alt server 150 zile, felicitari. Aici se intra pe FH-ul de pe BUGGED, nu de pe alte servere, zic si eu .omg.

Edited by Howard.

Ce "pupincurist" visezi ma? Eu am ajuns unde mi-am propus.

Daca vrei un model de motiv de intrare in factiune, ia de aici:

•In primul rand as dori sa fac parte din X deoarece nu am mai facut parte din nici-o factiune si as dori sa imi incep Faction History-ul aici.

In al doilea rand, consider ca sunt pregatit pentru a fi membru al factiunii X deoarece am citit regulamentul factiunii si sunt si activ, cand pot.

In final, consider ca as merita o sansa pentru sinceritatea si activitatea mea."

Asta e un motiv, nu ce ai scris tu acolo.

Ba prietene :)) Eu cand jucam sa-mp tu te jucai cu puta in nisip. Nu am nevoie de sfaturile tale =)))

Am vazut, ca iti merge asa bine in factiuni.

Daca bugged are staff corupt, ce vrei? Nu era asa cand s-a deschis serverul. Cel putin nu asa a fost pana s-a deschis serverul red. Am screenshot cand un lider imi cere paysafecard de 50 de lei sa imi accepte aplicatia. Eu eram la ski in Austria si un prieten mi-a facut aplicatie. Prieten cu lvl mare si fh la fel. L-am rugat pe el sa faca aplicatie si a jucat el putin pe contul meu cand a primit pm de la liderul respectiv, carand psc. Nu vreau sa intru in detalii. 

Daca bugged are staff corupt, ce vrei? Nu era asa cand s-a deschis serverul. Cel putin nu asa a fost pana s-a deschis serverul red. Am screenshot cand un lider imi cere paysafecard de 50 de lei sa imi accepte aplicatia. Eu eram la ski in Austria si un prieten mi-a facut aplicatie. Prieten cu lvl mare si fh la fel. L-am rugat pe el sa faca aplicatie si a jucat el putin pe contul meu cand a primit pm de la liderul respectiv, carand psc. Nu vreau sa intru in detalii.

Chiar vreau sa vad acel screenshot. Pune-l aici sau da-mi PM. Daca tot zici ca staff-ul e corupt, dovedeste-o. Edited by Howard.

Crezi prea mult in tine.

Pai frate, am vazut ca te dai nare barosan in topicuri, ca stafful e corupt si ca ai dovezi. Pune-ne si noua dovezile., sa vedem ai noi ce staff "corupt" avem. Ce oameni, si te mai miri de ce nu esti acceptat in factiuni. Edited by Howard.

Pai frate, am vazut ca te dai nare barosan in topicuri, ca stafful e corupt si ca ai dovezi. Pune-ne si noua dovezile., sa vedem ai noi ce staff "corupt" avem. Ce oameni, si te mai miri de ce nu esti acceptat in factiuni.

Prietene, nu se da nimeni nimic. Daca tu n-ai ce face, nu mai comenta la topicurile mele. Te crezi zeul bugged-ului?

CAnd am intrat in taxi am spus pe /c la allis deschide aplicatiile fa ca sa aplic, 5 min, si a deschis fara sa i dau ceva, doar eram prieteni de joc.

Păi e normal să primești reject. De ce ar avea nevoie o mafie de unu care nici nu știe să ia arme din HQ ? Încearcă la Russian că te acceptă. 

Învață să tragi, arată-ți talentul la paint când sunt lideri on și o să fii acceptat, până atunci antrenează-te și fă-te cunosc dacă vrei să ai o sansă în mafie.

Crezi ca in mafii se accepta asa usor ? Du-te paint si invata sa tragi poate te observa un lider si te intreaba , el are dreptu' sa isi aleaga membrii. Daca vrei sa intri intr-o factiune mergi in una pasnica  ca paramedic ,taxi ; fa fh si o sa mergi in alte pasnice , dar nu o sa ai sanse in mafii , acolo trebuie sa stii sa tragi nu sa faci raport.

Păi e normal să primești reject. De ce ar avea nevoie o mafie de unu care nici nu știe să ia arme din HQ ? Încearcă la Russian că te acceptă. 

Învață să tragi, arată-ți talentul la paint când sunt lideri on și o să fii acceptat, până atunci antrenează-te și fă-te cunosc dacă vrei să ai o sansă în mafie.

De unde sti tu ca eu nu stiu sa trag? Si de unde sti tu ca nu stiu sa iau arme din HQ? Judeci fara sa cunosti persoana. Este exact ca si cum eu as zice ca esti un copil dintr-o familie de tigani, cu nasul stramb, virgin si c**** sub unghi. Nu e asa nu? Ei bine, vezi? Te-am judecat fara sa te cunosc. Exact asta ai facut tu cu mine. O dam din una in alta, asa... Ca sa ne bagam in seama. Nu am creat topicul ca as fi frustrat. M-a amuzat chestia ca nu am reusit sa-mi deschid sticla de apa si deja aveam reject. Ma refer la maximum de 5 secunde. Ceea ce este aiurea. Daca esti lider, macar citeste aplicatiile. Sa vada omu' ala ce-a stat sa compuna o aplicatie ca macar atat respect ai pentru el incat sa-i citesti alea 2-3 randuri pe care le-a scris. Sincer, am avut si am tangente cu foarte multi din mafii. 50% din cei din mafii sunt tepari, oameni ingamfati, increzuti, 45% sunt analfabeti (am stat de vorba cam cu toti si am vazut halul in care asasineaza limba romana. Gen: loat, team, cunpar, iesti, ei si mie x, trube(trebuie), ecstrem, daschise, sant(in loc de sunt) vind,  etc...) iar restul de 5% sunt cativa vecini cu care am reusit sa port un dialog, nu au probleme de scriere, ne-am imprietenit, mi-au explicat ca doar pe pile se intra (am fost cu ei si i-au zis ca ma descurc foarte bine). M-am convins de mafii si n-am sa mai fac aplicatii pentru asa ceva. Poate atunci cand se va da test de gramatic pentru cei acceptati. Si cei acceptati sa fie testati de admini, nu doar pt moduri ci si pentru modul de vorbire/scriere. 

Ba esti nebun ?:)))))) Am luat si eu reject rpd,dar parca nu asa :))) a durat putin mai mult.

De unde sti tu ca eu nu stiu sa trag? Si de unde sti tu ca nu stiu sa iau arme din HQ? Judeci fara sa cunosti persoana. Este exact ca si cum eu as zice ca esti un copil dintr-o familie de tigani, cu nasul stramb, virgin si c**** sub unghi. Nu e asa nu? Ei bine, vezi? Te-am judecat fara sa te cunosc. Exact asta ai facut tu cu mine. O dam din una in alta, asa... Ca sa ne bagam in seama. Nu am creat topicul ca as fi frustrat. M-a amuzat chestia ca nu am reusit sa-mi deschid sticla de apa si deja aveam reject. Ma refer la maximum de 5 secunde. Ceea ce este aiurea. Daca esti lider, macar citeste aplicatiile. Sa vada omu' ala ce-a stat sa compuna o aplicatie ca macar atat respect ai pentru el incat sa-i citesti alea 2-3 randuri pe care le-a scris. Sincer, am avut si am tangente cu foarte multi din mafii. 50% din cei din mafii sunt tepari, oameni ingamfati, increzuti, 45% sunt analfabeti (am stat de vorba cam cu toti si am vazut halul in care asasineaza limba romana. Gen: loat, team, cunpar, iesti, ei si mie x, trube(trebuie), ecstrem, daschise, sant(in loc de sunt) vind,  etc...) iar restul de 5% sunt cativa vecini cu care am reusit sa port un dialog, nu au probleme de scriere, ne-am imprietenit, mi-au explicat ca doar pe pile se intra (am fost cu ei si i-au zis ca ma descurc foarte bine). M-am convins de mafii si n-am sa mai fac aplicatii pentru asa ceva. Poate atunci cand se va da test de gramatic pentru cei acceptati. Si cei acceptati sa fie testati de admini, nu doar pt moduri ci si pentru modul de vorbire/scriere. 

Nu il baga in seama pe dantes ala,el stie sa traga,d-aia a luat ban pt coduri...