Jump to content

Modurile de magician a lui MinistruL55.

MinistruLL55..
 Share

Recommended Posts

SAlutare Bugged, astazi va prezint modurile mele de "[email protected]@n".

Magie curata.

Le dau aici in topic la cerere.

Armele nu sunt doar cele 3, am si deagle si BAsseball, cam tot asa arata, dar am uitat sa le cumpar. 

OFer si ajutor la instalare.

Video:https://www.youtube.com/watch?v=Vl1f1LlX3gk&feature=youtu.be

Nume Mod:Strazi Gta 5

Download:http://www65.zippyshare.com/v/Y8J0TU4a/file.html

Cerut de:Xtudor.
MAi ofer si cealalte, lasati reply in topic

Edited by MinistruL55..Legend
  • Upvote 1

• 3 weeks later...

vreau si eu skin.cs dar si cleo pe care iti merge, eu am luat mai de mult unul si nu era bun cleo, oricum ai +1.

ms de +1, ai tot mai jos si instalare tot, iti zic sa bagi primadata sampfuncs 3.2 ca mie nu mi-a mers primadata 5.0, sa bagi samp r1 neaparat si alea doua fisiere dxdc sau cum si msvr

Skin.cs. Iti poti alege orice skin de pe server folosind /skin id(necesita sampfun si samp 0.3z R1). Aveti id-urile skin-urilor aici (click).

Download(click)

Cleo folosind de mine.

Download(click).

Sampfuncs.asi se baga in folderul principal(e nevoie de el pentru anumite moduri). Este ultima versiune(5.0) , se gaseste foarte greu (pe forum nu o gasiti). La unele calculatoare/antivirusuri il detecteaza ca si cheats, nu este.

Download(click).

Am observat ca la unele pers. nu merge sampfuncs.asi 5, asa ca m-am gandit sa va dau 3.2. Se baga la fel.

Download(click)

Unele moduri nu functioneaza pe samp 0.3z R2, va recomand sa folositi R1.

Download(click).

La unele calculatoare necesita d3dx9_43.dll. Se baga in folderul principal(Gta San Andreas)..

Download(click).

Sau necesita mscvr100.dll. Se baga in folderul principal(Gta San Andreas).

Download(click).

SursaLBrian mod

Download(click)

Cleo folosind de mine.

Download(click).

Sampfuncs.asi se baga in folderul principal(e nevoie de el pentru anumite moduri). Este ultima versiune(5.0) , se gaseste foarte greu (pe forum nu o gasiti). La unele calculatoare/antivirusuri il detecteaza ca si cheats, nu este.

Download(click).

Am observat ca la unele pers. nu merge sampfuncs.asi 5, asa ca m-am gandit sa va dau 3.2. Se baga la fel.

Download(click)

Unele moduri nu functioneaza pe samp 0.3z R2, va recomand sa folositi R1.

Download(click).

La unele calculatoare necesita d3dx9_43.dll. Se baga in folderul principal(Gta San Andreas)..

Download(click).

Sau necesita mscvr100.dll. Se baga in folderul principal(Gta San Andreas).

Download(click).

SursaLBrian mod

Imi da crash :(((( 

Am facut tot ce ai spus..

• 1 year later...
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.