Jump to content

Vand casa pe Vw(id 52).

pepsimnx2
 Share

Recommended Posts

• Nick pe server:Morphie
  • Level:47
  • Ofertă:Iti dau OMV de la Spawn Civil dar mai dai diferenta.
  • Alte detalii:Astept raspunsul tau cu ce diferenta dai.

Am mai avut aceasta oferta si de la ceilalti proprietari si fara diferenta am refuzat.

• Nick pe server:Specialz0r

• Level:45

Ofertă: Colecție de Infernus, NRG, Maverick, Hotring Racer A, Hotring Racer B, Hotring Racer, Bullet, Turismo, Sultan, Maverick, Stretch toate cu x2 hidden, casă Medium în Las Venturas + o diferență.

Alte detalii:Qoute.

• Nick pe server:Specialz0r
  • Level:45
  • Ofertă: Colecție de Infernus, NRG, Maverick, Hotring Racer A, Hotring Racer B, Hotring Racer, Bullet, Turismo, Sultan, Maverick, Stretch toate cu x2 hidden, casă Medium în Las Venturas + o diferență.
  • Alte detalii:Qoute.

Nu mulțumesc, astept alte oferte.

Pentru a face o ofertă pentru o casa trebuie să urmaţi următorul model:

• Nick pe server:
  • Level:
  • Ofertă:
  • Alte detalii:
model:

Nick pe server: Grande

Level: 53

Ofertă: Cel mai mare palat din San Fierro. Chiar si de pe server. Id 255. Dai diferenta.

Alte detalii: are interior ca a lui Rayan si e cel mare de langa 69 pier si italian plus ca e langa 24 7 fish

model:

Nick pe server: Grande

Level: 53

Ofertă: Cel mai mare palat din San Fierro. Chiar si de pe server. Id 255. Dai diferenta.

Alte detalii: are interior ca a lui Rayan si e cel mare de langa 69 pier si italian plus ca e langa 24 7 fish

Nu mersi, alt proprietar al casei îmi oferea casa + diferență de la el.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.