Jump to content

Cerere [AIM] RawTheLife [Respins]

RawTheLife
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Mario.
Varsta:Am 15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):
Sunt un baiat de 15 ani foarte indraznet, cu cei 7 ani de acasa, glumet, cu o atitudine multipla. Imi respect prietenii, colegii, superiorii si alte persoane. Nu fac favorizari in ochii mei toti suntem egali. De asemenea nu fac glume proaste, ironizari pana cand nu cunosc bine persoana respectiva si pana nu stiu sigur ca suntem prieteni foarte apropiati. Si desigur tot in gluma fac asta, cu acordul respectivului. Sunt foarte ambitios si punctual, imi place sa-mi fac treaba bine si repede, fara lipsuri sau greseli. Sunt de gasca, ma inteleg bine cu toti, ma integrez usor si las o amintire placuta in urma mea. Dar am si limite cand vine vorba de ceva serios. Sunt sociabil, cooperant, intuitiv, optimist, imi place sa ajut si sa imi impartesc cunostintele cu altii.

Locatia(Oras):Oravita.

Ce gen de muzica asculti?: Ascult foarte mult dub-step si rap.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :RawTheLife
Nivel :30
Nume folosite anterior:-
Vechime pe server:Joc pe acest sever de 8-9 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Am fost banat odata pentru 3/3 warn's.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/qpeyS5I

Link cu faction history:http://bluepanel.bug...file/RawTheLife
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu am avut, am destui prieteni cu care ma inteleg foarte bine.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Am mai fost in _007, Alliance, _magie], Lucky 13, Seraphim si mute altele dar nu mi le mai amintesc.
Ce alte jocuri mai joci?:CS GO.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Pot spune ca ma inteleg bine cu FaNe, Oliniutza, EdeN, Pici, Tekin, GrasuXXX dar cel mai bine ma inteleg cu Ca77a.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:9/10

Experienta DM [ ()/10]:9/10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:Skype:mario.mihaila2
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:
Doresc sa fac parte din clanul AIM deoarece este cel mai respectat clan de pe acest server, cu membrii foarte de treaba, seriosi si activi. Imi place spiritul de echipa al acestui clan, mai ales cordonarea, mi-am dorit de mult timp sa fac parte din acest clan dar nu mi s-a oferit o sansa.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Cu activitatea si seriozitatea mea.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?:Desigur.

Edited by RawTheLife

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.