Jump to content

Cerere - [AIM] - [email protected] [Respins]

Mishuu.
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Gabi.
Varsta: 16
Autodescriere (~ 30 cuvinte):Ma numesc Gabi am 16 ani si sunt din Giurgiu. Sunt o fire optimista, muncitoare, serioasa si punctuala careia ii plac jocurile video si fotbalul.Sunt mereu in cautare de noi prieteni, noi aventuri, noi experiente.Sunt un baiat sumplu, sar mereu in ajutorul celor care au nevoie, peste tot pe unde merg las loc de buna ziua, in acest fel reusesc sa obtin respectul celor din jur. Sunt un tip de treabă, cu cei 7 ani de acasă si mă descurc in orice situatie.

Ce gen de muzica asculti? Manele <3 Cuba Cuba   :))

Pwp yo la voi :*.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : [email protected]
Nivel : 18
Nume folosite anterior: -
Vechime pe server: 1 an jumatate, am avut mai multe conturi neimportante..
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu, nu am avut ban niciodata din fericire.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/UqqguvG

Link cu faction history: http://bluepanel.bug.../profile/[email protected]

Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am, ba chiar am foarte multi prieteni.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am mai fost in Arr.  LaMisto.  [A0K]
Ce alte jocuri mai joci?: Mai nimic, doar SA:MP .
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: [AIM]Pici, [AIM]Bilzerian, [AIM]CroCop, [AIM]SEZ, [AIM]KETTLER, [AIM]HI_TECH  si multi altii .

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9

Experienta DM [ ()/10]: 8-9

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:  Skype : znike13
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece este un clan respectat, cu membrii de elita, liderul este nr1, si pe langa toate astea vreau sa-mi fac cat mai multi prieteni.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Cu tot ce este nevoie.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:  Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da.

Pup :*.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.