Jump to content

283 members have voted

1. 1. Apple sau Samsung?

• Apple
      93
    • Samsung
      175
    • Nici una dintre ele.
      15

Recommended Posts

• Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Samsung.

Samsung dar argumentez acest lucru. Samsung este o firma care nu si-a dezamagit clientii aproape niciodata. Samsung a creeat seria Galaxy S, si Note 1,2 in curand si 3 . Ei nu au fost implicati in

Apple e mai usor de folosit, dar mnah, sa zicem ambele.

• 1 month later...

Singurul telefon de la Apple pe care l am avut a fost un iphone 4, nu am fost foarte multumit de el. Avea mari probleme cu temeratura adica uneori se incalzea prea tare si imi aparea pe ecranul telefonului ca temperatura este prea mare si trebuia sa astept pana sa racea, iar la frig iarna in general cand ieseam pe afara uneori se inchidea pur si simplu fiindca era temperatura prea scazuta. De atunci am mers pe marca Samsung de la Samsung s3 pana la Samsung s10. din marca Samsung am fost multumit foarte mult de modelul Samsung Galaxy S8 un telefon foarte finut si foarte rezistent din acest motiv am avut 2 telefoane Samsung Galaxy S8. Telefonul reste foarte rapid , camera foto este foarte avansata scoate clar si daca stii sa fotografiezi iti scoate in evidenta exact ceea ce doresti tu sa focalizezi si sa fotografiezi . Cat despre ecranul pe care il are am calcat cu masina peste el din greseala iar telefonul nu a avut nimic. Ce minus are acest telefon sunt colututile telefonului adica se crapa foarte usor si se sparge cel mai des in coltul de jos si in coltutile de sus. dar avand si spartura telefonul se comporta excelent din punctul meu de vedere. 

Cat despre Samsung Galaxy S10 nu am fost asa de multumit fiindca l am scapat din mana, s-a crapat in colutl din stanga jos , a mai functionat cum trebuia aproximativ 2 ore dupa care a inceptu sa isi parda din pixeli , sa nu mai raspunda la comenzile pe care ii le dadeam, usor, usor display ul nu s a mai aprins. 

Nu imi pot da cu parerea despre alte telefoane de la Apple fiindca eu am mers pe gama Samsung.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...