Jump to content

Cerere-AIM-Sofian96 [Accetat]

Sofian96
 Share

Recommended Posts

Nume: Sofian96
Varsta: 19
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Ma numesc Sofian, am varsta frumoasa de 19 ani, locuiesc in orasul Calarasi si  imi place foarte mult sportul. Sunt o persoana de treaba cu cei 7 ani de acasa, nu imi place sa ma cert sau sa ma laud si imi place sa fac unele lucruri pe cont propriu.

Locatia(Oras): Calarasi

Ce gen de muzica asculti? Ascult toate genurile de muzica.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Sofian96
Nivel : 39
Nume folosite anterior: Nu am avut.
Vechime pe server: 1 an si jumatate.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Niciodata banat.

Poza cu invitatie:  http://imgur.com/hul5Hm3

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Sofian96
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu am avut cu nimeni, nimic.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am mai fost in .Legend, in .Si si in .Dr.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?: CS:GO, ETS2 si Fifa.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cel mai bine ma inteleg cu lRyo,Lord si Sakya.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10

Experienta DM [ ()/10]: 9/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: sofian.0011
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece consider ca este cel mai respectat clan dupa server.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Acum la inceput nu cred ca pot ajuta clanul mai cu nimic, dar poate in viitor cu experienta mea pot ajuta si clanul.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.