Jump to content

Cerere - AIM - Kratos [Acceptat]

Kratos
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Alin
Varsta: 25 ani
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Salut, ma numesc Alin am 25 ani , ma consider un om cu bun simt , cu cei 7 ani de acasa, glumet , binedispus mai tot timpul. Imi place sa imi petrec marea majoritate a timpului liber la PC sa joc jocuri multiplayer sa socializez sa imi fac noi prieteni. Ador iesirile in natura iesirile la munte in mod special.

Locatia(Oras): Timisoara

Ce gen de muzica asculti? Ascult orice fel de muzica , daca suna bine .

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:  

Nick : Kratos
Nivel : 31
Nume folosite anterior: - 
Vechime pe server: Joc de cand s-a lansat green.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu.

Poza cu invitatie: http://i.imgur.com/qoSZfGq.jpg

Link cu faction history: http://greenpanel.bugged.ro/profile/Kratos
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu , niciodata.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am fost in cateva clanuri sincer sunt unele care nici nu imi amintesc de ele , stiu ca am fost in Alliance chiar si in AIM si am iesit ca m-a luat unu la rost ca ce cauti in AIM daca nu tragi asa bine cu arma.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Da , am dat /quitclan , am specificat mai sus motivul.
Ce alte jocuri mai joci?: Joc simulatoare   CS GO , GTA V  si multe jocuri multiplayer.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Sincer nu stiu daca este o persoana , ma inteleg bine cu toti cu cred ca am dusmani.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10

Experienta DM [ ()/10]: sa zicem 7.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:  [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Este un clan apreciat de foarte multi playeri nu are legatura cu functiile ci cu bunul simt si cei 7 ani de acasa si consider ca mi se potriveste manusa.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Cu orice imi sta in putere , in plus cu un comportament exemplar.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.