Jump to content

Cerere - AIM - Bobec. [Acceptat]

MariusTZR.
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Marius.
Varsta: 15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt un baiat de treaba, cu capul pe umeri. Sunt amuzant in limita bunului simt, imi place sa ajut persoanele care ma ajuta si ele pe mine la randul lor . Imi place sa ies cu prieteni sa ne distram, sa joc fotbal, sa joc SA:MP cu prietenii si sa petrec timpul liber facand diferite activitati distractive. Am cei 7 ani de acasa, respect pe toti in mod egal si stiu sa pretuiesc lucrurile duma valorile lor.

Locatia(Oras): Locuiesc in orasul Alexandria Teleorman.

Ce gen de muzica asculti? Orice gen de muzica imi dai eu ascult. Nu am un gen de muzica favorit.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Bobec.
Nivel : 43
Nume folosite anterior: -
Vechime pe server: Aproximativ 2 ani.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu, nu am avut niciodata ban.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/vNpXFWC

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Bobec.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am nicio altercatie cu nici un membru AIM.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am mai fost in clanul [A] , [Y] , .ZU. si multe altele.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu am mai facut parte din acest clan pana acum.
Ce alte jocuri mai joci?: Joc doar SA:MP , este jocul meu favorit.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cel mai bine ma inteleg cu Maribu.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10 .

Experienta DM [ ()/10]: 10/10 .

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: -
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Imi doresc foarte mult sa fac parte din clanul [AIM] deoarece este un clan cu o mare vechime pe acest server si nu in ultimul rand, in acest clan se afla numai playeri seriosi, cu bunul simt si cu cei 7 ani de acasa.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: O intrebare grea, nu stiu cum un jucator ca mine poate ajuta un asa clan, insa o sa incerc sa ajut cu ce pot si sa nu fac de ras clanul [AIM].

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da, normal.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.