Jump to content

Aplicatie - TG - John [Acceptat]

JOHN.STH
 Share

Recommended Posts

Informaţii despre viata reală:

» Nume: Ionut.

» Vârstă: 17.

» Autodescriere (minim 30 de cuvinte): Sunt un baiat integru, cu cei sapte ani de acasa, cu simtul umorului si imi place sa glumesc dar cu cei care imi permit. La randul meu, sunt respectuos, nu sunt genul de persoana care sa injure sau sa vorbeasca vulgar. Stiu ce este bunul simt, ma integrez repede intr-un colectiv si imi fac repede prieteni noi si buni. Urasc minciuna si persoanele false, de felul meu sunt un baiat serios care stie ce vrea de la viata si ce este cel mai bine pentru mine si cei din jur. Imi place sa descopar lucruri noi, persoane si multe altele.

» Localitate/ oraş: Botosani.

» Ce iti place să faci in timpul liber?: Sa ies pe afara cu prietenii.

Statistici online:

» Nickname: John[]

» Nivel: 52.

» Nume folosite anterior: Nu am avut.

»Vechime pe server: Aproape 2 ani.

»Ai fost vreodată banat? (Dacă da, pentru ce?): Nu am fost banat.

»Ai detinut o functie pe server? (lider, helper, admin): Detin functia de helper.

»Poză cu invitaţia: http://imgur.com/1Rx2Wwt

»Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/JOHN[]

»Ai vreo neînţelegere cu un membru care aparţine clanului Taylor?: Nu.

»Ai mai fost în alte clanuri? (Dacă da, specifică-le): Am fost in multe, am sa specific cateva: AIM, [47], .wG si .Si.

»Te înţelegi bine cu cineva la momentul actual din clan?: Yelawolf.

» Adresă de Yahoo Messenger / Skype: In privat.

»De ce iţi doresti sa faci parte din acest clan?: Deoarece este un clan nou si sper sa ajunga unul cunoscut.

»Esti constient că dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe forum vei fi demis din clan? (Exemplu: TG.Yelawolf/ Yelawolf Taylor): Da.

»Esti constient ca dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe joc vei fi demis din clan?: Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.