Jump to content

Cerere Aim-Grande [Respins]

Jack Nebunu
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Ma numesc Cosmin Ioan
Varsta:Am varsta de 14 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):
Ma numesc Cosmin locuiesc in Urziceni, sunt un tip care fac totul cu cap pentru a fii toata lumea multumita si sunt sigur intotdeauna pe ceea ce fac. Imi place sa imi creez prieteni noi, imi place foarte mult sa fac sport si sa imi petrec timpul cu prietenii si in mare parte pe SA:MP. Sunt un om care nu tine cont de starea materiala a oamenilor si imi place sa am prieteni de toate gradele.

Locatia(Oras):Urziceni.

Ce gen de muzica asculti?.Manele uneori.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :Grande
Nivel :27
Nume folosite anterior:-
Vechime pe server:Aproximativ 8 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Da,am avut moduri ilegale arme pe spate si eram mafiot.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/m2sbeG0

Link cu faction history:http://greenpanel.bugged.ro/profile/Grande
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu,nu am avut.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):sef,ter si altele am uitat.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu,nu am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?:Nu mai joc nimic.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Cu Husk,

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:8/10

Experienta DM [ ()/10]:9/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:cosmin.ioan18
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Doresc sa ma alatur acestui clan deoarece are un lider respectic co-lideri respectosi,de treaba ,glumeti.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Nu  stiu cu ce sa ajut.Poate la reputatie.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Desigur
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?Desigur

Edited by Jack Nebunu

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.