Jump to content

sKLaViNiuS. []danny10. si vocea lor de haur.

x Stoie x
 Share

Recommended Posts

Subiectul video-ului:sKLaViNiuS. []danny10. si  vocea lor de haur.

:wub:   :rolleyes:
O scurta prezentare:sKLaViNiuS[]danny10. si vocea lor de haur.

Link catre filmulet: 
https://www.youtube.com/watch?v=FsfBEBdxzpU&feature=youtu.be

La 1:28 uitati-va ascultati cu atentie vocea lui de haur.

Imi pare rau ca vocea mea nu se aude, oricum si eu tot copil sunt am 14 ani, dar sunt mai matur ca ei.

Am uitat sa mentionez 

sKLaViNiuS. are 9 ani si []danny10. are 12. sunt bombardierii in devenire.

Poate va intrebati cine este acest bombardier la 9 ani? El este http://bluepanel.bugged.ro/profile/sKLaViNiuS. respectiv http://bluepanel.bugged.ro/profile/[]Danny10.

Edited by M A S C O

Si tu razi de ei, dar tu vorbesti cu ei cu clown fish mor =))))))))). Da-te ma ... Daca si cu astia ai ajuns sa vorbesti cu clown fish sa nu rada de tine sau ceva... smr... Mai mult te-ai facut tu de ras. Tu nu ai avut varsta lor? Tu nu erai asa de tare-n gura la varsta aia? Ba' cred ca da, si tu de dai mare smecher si pl mea, tu, la varsta ta (13-14 ani) te pui la mintea lor =))))). Csf, astia sunt copiii educati.... Te inteleg, nici eu nu suport sa injur fara sa cunosc pe cineva cu 2-4 ani mai mare decat mine... Plm, si tu fraier ca te pui la mintea lor. Dar e treaba ta. Sarbatori fericite. 

Apropo, si eu am 14 ani, posibil ca tine, dar nu ma complic cu asa retardati. Ceau.

Edited by DevoN. VERSACE
  • Upvote 1

Si tu razi de ei, dar tu vorbesti cu ei cu clown fish mor =))))))))). Da-te ma ... Daca si cu astia ai ajuns sa vorbesti cu clown fish sa nu rada de tine sau ceva... smr... Mai mult te-ai facut tu de ras. Tu nu ai avut varsta lor? Tu nu erai asa de tare-n gura la varsta aia? Ba' cred ca da, si tu de dai mare smecher si pl mea, tu, la varsta ta (13-14 ani) te pui la mintea lor =))))). Csf, astia sunt copiii educati.... Te inteleg, nici eu nu suport sa injur fara sa cunosc pe cineva cu 2-4 ani mai mare decat mine... Plm, si tu fraier ca te pui la mintea lor. Dar e treaba ta. Sarbatori fericite. 

Apropo, si eu am 14 ani, posibil ca tine, dar nu ma complic cu asa retardati. Ceau.

Devone nu aveam clawfish, eu clawfish-ul l-am bagat sa dau [MASS] la server-ul meu, de ce mi-as baga clawfish? Mi-e rusine de vocea mea sau ce? Asa cum sunt eu sunt perfect in felu meu, dar ma tot ameninta pe skype si ma injura ceea ce nu suport! El spune la toti bai copile copil iesi casa copile etc, dar nu inteleg de ce face copil pe altu cand el este mai mic ca el, toti suntem copii nu cred ca ei au trecut peste 18 ani, adica na lac e voce are..Oricum multumesc si tie la fel. Sarbatori fericite!

Edited by M A S C O

rekt +1.

Subiectul video-ului:sKLaViNiuS. []danny10. si  vocea lor de haur.

:wub:   :rolleyes:

O scurta prezentare:sKLaViNiuS[]danny10. si vocea lor de haur.

Link catre filmulet: https://www.youtube.com/watch?v=FsfBEBdxzpU&feature=youtu.be

La 1:28 uitati-va ascultati cu atentie vocea lui de haur.

Imi pare rau ca vocea mea nu se aude, oricum si eu tot copil sunt am 14 ani, dar sunt mai matur ca ei.

Am uitat sa mentionez 

sKLaViNiuS. are 9 ani si []danny10. are 12. sunt bombardierii in devenire.

Poate va intrebati cine este acest bombardier la 9 ani? El este http://bluepanel.bugged.ro/profile/sKLaViNiuS. respectiv http://bluepanel.bugged.ro/profile/[]Danny10.

.

Edited by AIM.ChLeka7

Mane, cum sa-ti zic eu, da, sKLavinius are 12 ani, il cunosc deoarece sta in acelasi oras cu mine. Sti ce e cam ciudat? La tine microfonul e pe mute, si ști de ce? Ști prea bine ca ai aceași vârstă ca ei, asemănătoare sau chiar mai mică, din cate aud. Daca fac eu rost de o înregistrare cu vocea ta te superi și d-astea, crede-mă, chiar am alte lucruri de facut. Cat despre videoul acela, ala e Masco, ca ti-a dat contul de forum e altceva. Masco chiar era bun, il respectam, dar pe tine cand te vad cu arfele astea pot sa deduc ce atitudine ai si in viata ta. Si daca are 12 ani ce? Daca tu esti atât de "matur" du-te si f**e, daca tu crezi ca doar cei 21 de ani joci samp e altceva. Sfat-ul meu e sa-ti vezi de viata ta.

Mane, cum sa-ti zic eu, da, sKLavinius are 12 ani, il cunosc deoarece sta in acelasi oras cu mine. Sti ce e cam ciudat? La tine microfonul e pe mute, si ști de ce? Ști prea bine ca ai aceași vârstă ca ei, asemănătoare sau chiar mai mică, din cate aud. Daca fac eu rost de o înregistrare cu vocea ta te superi și d-astea, crede-mă, chiar am alte lucruri de facut. Cat despre videoul acela, ala e Masco, ca ti-a dat contul de forum e altceva. Masco chiar era bun, il respectam, dar pe tine cand te vad cu arfele astea pot sa deduc ce atitudine ai si in viata ta. Si daca are 12 ani ce? Daca tu esti atât de "matur" du-te si f**e, daca tu crezi ca doar cei 21 de ani joci samp e altceva. Sfat-ul meu e sa-ti vezi de viata ta.

Dude, e terminat omu, de aia, ce sari tu pentru el? Ce-l de 14 ani..

Te crede-am mai deschis la minte.

Salut, el nu a vorbit deoarece nu era adevaratul masco, adica fratele lui.Cel care a filmat are 11 ani, iar adevaratul masco are 14, lui ii era rusine.

Dude, e terminat omu, de aia, ce sari tu pentru el? Ce-l de 14 ani..

Te crede-am mai deschis la minte.

Bai, tu sa taci odata. Ca sa te fac sa intelegi, nu sar pentru nimeni, plus, aceiasi chestie, si tu sari pentru el. Ma doare fix in cuc si de tine si de el. Nu ma mai lua cu d-astea, sa nu crezi ca sunt prieten sau ceva cu tine, poti sa-ti vezi de treaba.

Nu cred ca tu n-ai sarii pentru un prieten :-? Hai salut, nu mai comentez aici.

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.