Jump to content

Aplicatii in Moto-Taxi

zMotan
 Share

Recommended Posts

Nume pe joc (fara tag clan):
Varsta reala:
Nickname-uri anterioare:
Autodescriere(minim 20 cuvinte):
De ce vrei sa intri in Moto-Taxi Company?:
Sti locatiile importante ale serverului?:
Cate ore petreci zilnic pe server-ul red.BuGGed(fara/sleep)?:
Ai tangente cu vreun membru din Companie?:
De cat timp joci SA:MP?:
Alte precizari?:
Ai fost banat vreodata,daca da din ce motiv?
Ai mai fost vreodata in aceasta Companie?:
Ai citit regulamentul companiei,l-ai invatat?:

Link de la contul de forum:

Acest nou model pentru aplicatie trebuie folosit in prezent cei care vor folosi modelul vor fi respinsi automat!

Aplicatiile pot fi facute cand acestea sunt deschise,statusul aplicatiilor se poate vedea mai jos:

Aplicatii:Inchise

Edited by zMotan
  • Upvote 2

Nick-name pe joc: MrChip

Ai citit regulamentul & informatiile MotoTaxi Company? :Da

Varsta reala:14

Nickname-uri anterioare : RomanuTioDa

Cum te poti descrie in realitate? (minim 20 cuvinte) :De treaba intelegator stiu sa respect dar daca nu ma respecti  nu te sparg

De ce vrei sa intri in Moto Taxi Company? :Pentru ca vreau

Stii locatiile importante ale serverului? :Da

Cate ore petreci zilnic pe server-ul red (fara /sleep) :Mult

Ai tangente cu vreun membru din companie? :Nu

De cat timp joci SA:MP? :3 ani

Alte precizari? :As dori sa fiu acceptat

Ai mai fost banat vreodata, daca da, din ce motiv ?:NU

Felicitari ai fost acceptat de zMotan,vei putea da testul cu IulianRusu2015 success!

Acceptat la teste,intrat in companie

Demisie din companie

Edited by zMotan

Nick-name pe joc:Cipriain02
Ai citit regulamentul & informatiile MotoTaxi Company? :Da
Varsta reala:14
Nickname-uri anterioare : RomanuTioDa
Cum te poti descrie in realitate? (minim 20 cuvinte) :Salut ma Numesc Cipria Locuesc in Drobeta Turnu Severin.Imi pPlace sa ies cu prieteni sa cunosc persoane noi.Sa joc footbal sa merg cu atv.
De ce vrei sa intri in Moto Taxi Company? :Pentru ca imi place.
Cate ore petreci zilnic pe server-ul red (fara /sleep) :6-7 ore.
De cat timp joci SA:MP? :1 an
Alte precizari? :As dori sa fiu acceptat
Ai mai fost banat vreodata, daca da, din ce motiv ?:NU

Ai fost acceptat de IulianRusu2015 vei da testul cu el Succes!

Ai fost respins la teste

Edited by zMotan

Nick-name pe joc: FlashGun

Ai citit regulamentul & informatiile MotoTaxi Company? : Da

Varsta reala:15 ani

Nickname-uri anterioare :Doar FlashGun

Cum te poti descrie in realitate? (minim 20 cuvinte) :Sunt o persoana calma,, puternica, care nu renunta usor. Imi plac persoanele cu care pot sa am o discutie calma si sa joc SA:MP. Nu imi place minciuna, prostia si persoanele care se dau mai importante decat restul lumii.

De ce vrei sa intri in Moto Taxi Company? :Deoarece majoritatea timpului pe server mi-l petrec plimbanduma si astfel nu fac nimic, dar aceasta companie imi permite si sa ma plimb si sa fac un lucru anume.

Stii locatiile importante ale serverului? :Da, le cunosc foarte bine,

Cate ore petreci zilnic pe server-ul red (fara /sleep) :4-5-6

De cat timp joci SA:MP? :De aproximativ 3 ani,

Alte precizari? :Sper sa fiu acceptat

Ai mai fost banat vreodata, daca da, din ce motiv ?:Nu am mai fost banat niciodata.

Ai fost acceptat pentru teste de testerul IulianRusu2015

Esti rugat sa contactezi testerul IulianRusu2015

Acceptat la teste,invitat in Moto Taxi Company

Demisie,din companie

Edited by zMotan

Nick-name pe joc:YoSeby

Ai citit regulamentul & informatiile MotoTaxi Company? :Da.

Varsta reala:14 ani.

Nickname-uri anterioare :N-am avut

Cum te poti descrie in realitate? (minim 20 cuvinte) :

Sunt o persoana de incredere, cu capul pe umeri, cu cei 7 ani de acasa si glumet in limita bunul simt. Nu sunt genul de persoana care sa se laude cu ce are sau ca e mai presus decat ceilalti. Imi place sa stau acolo unde imi e locul, sa stau si sa ma simt bine, cu toate persoanele care sunt in jurul meu. Ma inteleg cu oricine, indiferent de varsta mea sau de a lor, nu conteaza daca sunt persoane mai mici sau mai mari decat mine, stiu sa sa ma 'introduc' in orice grup de oameni si sa ma simt la fel de bine ca ei. Ma pasioneaza foarte mult IT-ul si jocurile. Sunt genul de persoana care se distreaza oriunde si ii face si pe cei din jur sa se simta bine tot timpul, imi place foarte mult actiunea si adrenalina, imi place sa le practic mereu.

Stii locatiile importante ale serverului? :Da.

De ce vrei sa intri in Moto Taxi Company? :Deoarece vreau sa ajut acesta companie cu ce pot.

Cate ore petreci zilnic pe server-ul red (fara /sleep) :Destul de multe.

Ai tangente cu vreun membru din companie? :Nu,

De cat timp joci SA:MP? :De mult timp.

Alte precizari? :Bafta!

Ai mai fost banat vreodata, daca da, din ce motiv ?: injurii pe ./report.

Ai fost acceptat pentru teste de liderul companiei zMotan

Va trebui sa il contactezi pe IulianRusu2015 testerul companiei

Acceptat la teste,invitat in companie!

A demisonat,parasind compania,ca urmare nu va mai primi salariu!

Edited by zMotan

Varsta reala:16
Nickname-uri anterioare : Nu am, am un singur nick de la inceput.
Cum te poti descrie in realitate? (minim 20 cuvinte) : Mă numesc Vatamanu Alex, am 16 ani şi sunt in clasa a 11 a,sunt prietenos si imi place sa ii ajut pe cei din jurul.meu, sunt de treabă,istet si intelegator!
De ce vrei sa intri in Moto Taxi Company? :Pentru că liderul este prietenos si trebuie sa aibă membrii pe măsură!
Cate ore petreci zilnic pe server-ul red (fara /sleep) :Depinde,5-6 ore
Ai tangente cu vreun membru din companie ? :Nu
De cat timp joci SA:MP? : Joc de 2 ani dar am mai avut si pauze de 3-4 săptămani
Alte precizari? : Imi doresc sa fiu acceptat
Ai mai fost banat vreodata, daca da, din ce motiv ?: Nu am fost si nici nu voi fii.

Ai fost acceptat de liderul zMotan
Te rog sa contactezi un tester mai exact pe IulianRusu2015Alh,succes!
Acceptat la teste,invitat in companie!

Demisie din companie!

Edited by zMotan
  • Upvote 1

Varsta reala:17

Nickname-uri anterioare : Nu

Cum te poti descrie in realitate? (minim 20 cuvinte) : O persoana prietenoasa pe care te poti baza , imi place sa ajut oamenii chiar daca nu ii cunosc , pe langa astea invat repede si ma integrez repede intr-un grup

De ce vrei sa intri in Moto Taxi Company? : Vreau sa fac si eu parte dintr-un colectiv

Stii locatiile importante ale serverului? : Da

Cate ore petreci zilnic pe server-ul red (fara /sleep) : 5

De cat timp joci SA:MP? : 1 an 

Alte precizari? :Imi doresc sa fiu acceptat

Ai mai fost banat vreodata, daca da, din ce motiv ?:Nu

Nick name pe jos:Kuzy

Ai fost acceptat de liderul zMotan pentru teste poti contacta liderul sau testerii!

Acceptat la teste intrat in companie

Edited by zMotan

Nick-name pe joc: alexmwwm2

Ai citit regulamentul & informatiile MotoTaxi Company? : DA am citit regulamentul

Varsta reala: Am 15 ani 

Nickname-uri anterioare : am avut intotdeauna doar acest nick-naml alexmwwm2 

Cum te poti descrie in realitate? (minim 20 cuvinte) : Sunt un baiat ce ador jocurile; imi place sa respect regulile , cerintele si ordinile ; nu injur; am grija de cei din jurul meu 

De ce vrei sa intri in Moto Taxi Company? :vreau sa intru in ,,Moto Taxi Company" deaoarece imi doresc extrem de mult sa conduc un taxi in samp

Stii locatiile importante ale serverului? : Dealer Ship, CNN , LSPD(Las Santos Police Departament)  ,Hospital , Cazinoul de la intrare in Las Venturas

Cat, e ore petreci zilnic pe server-ul red (fara /sleep) :4-6 ore

Ai tangente cu vreun membru din companie? :Nu am tangete cu nici un membru a companiei

De cat timp joci SA:MP? :Joc samp de un an

Alte precizari? :Imi doresc extrem de mult sa fiu adaugat in aceasta companie

Ai mai fost banat vreodata, daca da, din ce motiv ?:nu am fost niciodata banat!

Ai fost acceptat de testerul IulianRusu2015!

Poti contacta liderul (zMotan) sau testerul (IulianRusu2015) in joc!

Accepat in companie,trebuie sa contactez liderul (zMotan) pentru a lua invitatie

Edited by zMotan

Nume pe joc (fara tag clan): MitzZy21
Varsta reala: 13 ani
Nickname-uri anterioare: Nu am avut
Autodescriere(minim 20 cuvinte):Salut, ma numesc Alesi am varsta de 13 ani. Sunt o fire calma, respectuoasa, care stie sa se impuna prin respect. Inca de la o varsta frageda, am invatat tot ce tine de bunele maniere, pe care le aplic mereu cand am ocazia. De fiecare data imi doresc sa ajut persoanele incepatoare, fiindca si eu la randul meu am fost ajutat. Imi place ordinea, curatenia si munca. Am capacitatea de a imi face prieteni, la fel de repede cum imi pot face dusmani, dar eu prefer doar prietenii si dusmanii ii evit. Uneori sunt nostalgic, cand ma gandesc la vremurile care au trecut, dar intotdeauna realizez ca prezentul e mai important. Locuiesc in Targu-Mures, iar in timpul liber imi place sa joc fotbal, tenis de picior si baschet. Atat despre mine, imi doresc sa ne cunoastem mai bine si promit ca nu o sa dezamagesc.

De ce vrei sa intri in Moto-Taxi Company?:Doresc sa intru in Los Santos Taxi Cab Company deoarece mi se pare cel mai corecta factiune dintre toate, are membri foarte de treaba, cu doi co-lideri si un lider de exceptie foarte muncitori si silitori si foarte seriosi. Dar si pentru ca este una dintre cele mai bine organizate factiuni de pe server, si pentru ca membri isi fac treaba zilnic fara probleme, dar si pentru ca este o factiune foarte importanta pentru acest server. Mai ales si pentru ca Liderul este devotat in orice face. Mi-a atras atentia aceasta factiune foarte mult deoarece membrii isi fac foarte bine. Dar si pentru ca este foarte multa munca, mai ales cand mergi dupa cineva sa il duci in locatia dorita. Dar si pentru ca imi place foarte mult munca in echipa si sa imi ajut colegi, mai ales unde in acesta factiune este nevoie de foarte multa munca si trebuie sa iti ajuti si colegi cand au nevoie, si imi place foarte mult cu ce se ocupa , este una dintre cele mai frumoase si interesante factiuni de pe server , este una dintre cele mai diferite factiuni de pe server. Este o factiune in care ai sansa de a te interactiona(de a vorbi etc.) cu multi oameni. Dar si pentru ca vreau sa ma duc dupa cei care au ramas fara masina si trebuie sa ii ajut sa ajunga la o destinatie. Sunt convins ca pot face fata in acesta factiune si o sa-l ajut cu tot ce pot. Le urez bafta tuturor membrilor si liderului,co-liderului acestei factiuni.

Sti locatiile importante ale serverului?:Da
Cate ore petreci zilnic pe server-ul red.BuGGed(fara/sleep)?: 3.4.5
Ai tangente cu vreun membru din Companie?:Nu
De cat timp joci SA:MP?: 3 ani
Alte precizari?: Nu am nimic de spus
Ai fost banat vreodata,daca da din ce motiv? nNu
Ai mai fost vreodata in aceasta Companie?: Nu
Ai citit regulamentul companiei,l-ai invatat?: Da

Link de la contul de forum:http://forum.bugged.ro/user/64335-mitzzty21/

Ai fost respins de liderul zMotan deoarece tu vrei in taxi cab nu in moto taxi + ca ai copiat aplicatia!

Edited by zMotan

• 3 weeks later...

Ai citit regulamentul & informatiile MotoTaxi Company? : DA am citit regulamentul

Varsta reala: Am 15 ani 

Nickname-uri anterioare : am avut intotdeauna doar acest nick-naml alexmwwm2 

Cum te poti descrie in realitate? (minim 20 cuvinte) : Sunt un baiat ce ador jocurile; imi place sa respect regulile , cerintele si ordinile ; nu injur; am grija de cei din jurul meu 

De ce vrei sa intri in Moto Taxi Company? :vreau sa intru in ,,Moto Taxi Company" deaoarece imi doresc extrem de mult sa conduc un taxiin samp

Stii locatiile importante ale serverului? : Dealer Ship, CNN , LSPD(Las Santos Police Departament)  ,Hospital , Cazinoul de la intrare in Las Venturas

Ai tangente cu vreun membru din companie? :Nu am tangete cu nici un membru a companiei

Ai fost acceptat de liderul zMotan,esti rugat sa il contactezi pentru teste dupa ce esti pregatit!

Edited by zMotan

• 2 weeks later...

Ai citit regulamentul & informatiile MotoTaxi Company? : DA am citit regulamentul

MotoTaxi Company? : DA am citit regulamentul

De ce vrei sa intri in Moto Taxi Company? :vreau sa intru in ,,Moto Taxi Company" deaoarece imi doresc extrem de mult sa conduc un taxiin samp
tii locatiile importante ale serverului? : Dealer Ship, CNN , LSPD(Las Santos Police Departament)  ,Hospital , Cazinoul de la intrare in Las Venturas

Ai fost acceptat de liderul zMotan,esti rugat sa il contactezi pentru teste dupa ce esti pregatit!

Edited by zMotan, 17 January 2016 - 06:17.

• rep_up.png
  •  
  • 0
Reply to this topic
2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 1 anonymous users

tii locatiile importante ale serverului? : Dealer Ship, CNN , LSPD(Las Santos Police Departament)  ,Hospital , Cazinoul de la intrare in Las Venturas

Edited by zMotan, 17 January 2016 - 06:17.

• rep_up.png
  •  
  • 0
Reply to this topic
2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 1 anonymous users

top.png

Community Forum Software by IP.Board
Licensed to: buGGed.ro