Jump to content

Aplicaţie - TG - KenZo [Acceptat]

K E N Z O
 Share

Recommended Posts

Informaţii despre viata reală:

» Nume: Alexandru.
» Vârstă: Am vârsta de 17 ani.
» Autodescriere (minim 30 de cuvinte): 
Sunt un băiat serios, cu capul pe umeri, glumeţ când este gazul. Nu-mi plac glumele proaste, de asemenea şi certurile / jignirile. Sunt o fire creativă, îmi place să lucrez în echipă, în timpul liber îmi place să mă joc SA:MP, este singur-ul joc care mă preocupă şi care mă joc. Nu sunt genul de băiat care să invidieze, apreciez valorile şi le evidenţiez cât de mult pot.
» Localitate/ oraş: Braşov.
» Ce iti place să faci in timpul liber?: Îmi place cel mai mult să socializez cu prietenii, să joc fotbal şi să mă joc Sa:mp.

Statistici online:

» Nickname: KenZo.
» Nivel: 48.
» Nume folosite anterior: Killer24 şi .KenZo.
»Vechime pe server: 2 ani şi o lună.
»Ai fost vreodată banat? (Dacă da, pentru ce?): Da, am fost banat pe motiv "Tentativă afaceri ilegale" pe când eram la început.
»Ai detinut o functie pe server? (lider, helper, admin): Nu.
»Poză cu invitaţia: 
http://imgur.com/RY66LmI
»Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/KenZo
»Ai vreo neînţelegere cu un membru care aparţine clanului Taylor?: Nu.
»Ai mai fost în alte clanuri? (Dacă da, specifică-le): Seraphim Family, Clanul 007, Blue Squad şi multe alte clan-uri.
»Te înţelegi bine cu cineva la momentul actual din clan?: Nu cunosc deocamdată pe nimeni.

» Adresă de Yahoo Messenger / Skype: În privat.
»De ce iţi doresti sa faci parte din acest clan?: 
Doresc să mă alătur acestui clan deoarece este la început, vreau să ajut cu dezvoltarea acestuia şi de ce nu, să-mi fac noi prieteni cu care să socializez. Clanul dă dovadă de o previzie demnă de un jucător experimentat și un bun simț destul de ridicat.
»Esti constient că dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe forum vei fi demis din clan? (Exemplu: TG.Yelawolf/ Yelawolf Taylor): Da.
»Esti constient ca dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe joc vei fi demis din clan?: Da.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.