Jump to content

Aplicatie - TG - Justinz0r [Acceptat]

Vlad Husman
 Share

Recommended Posts

» Nume: Vlad

» Vârstă: 15 ani.

» Autodescriere (minim 30 de cuvinte): Sunt un baiat de 15 ani, sunt din Botosani, imi place sa ma distrez, sa joc football, sa ma joc SA-MP, dar si alte jocuri cum ar fi CS:GO / GTA V. Imi place sa ies cu prietenii in oras, dar si sa-mi fac prieteni noi.

» Localitate/ oraş: Botosani.

» Ce iti place să faci in timpul liber?: Sa joc football, DM cu Sweetie si sa ma joc SA-MP.

Statistici online:

» Nickname: Justinz0r

» Nivel: 30.

» Nume folosite anterior: H3aDsHoT / Belle.

»Vechime pe server: 2 ani jumatate.

»Ai fost vreodată banat? (Dacă da, pentru ce?): Disconnect on admin request, dar asta s-a intamplat cu multa vreme in urma.

»Ai detinut o functie pe server? (lider, helper, admin): Nu, nu am detinut.

»Poză cu invitaţia: http://imgur.com/yTCR5eS

»Link cu faction history:http://bluepanel.bugged.ro/profile/Justinz0r

»Ai vreo neînţelegere cu un membru care aparţine clanului Taylor?: Nu, nu am.

»Ai mai fost în alte clanuri? (Dacă da, specifică-le): Da, am mai fost in Corleone, LegenD[], [sEF], [A]lliance.

»Te înţelegi bine cu cineva la momentul actual din clan?: Da, ma inteleg bine cu Yelawolf, Sweetie (sefa mea), John[].

» Adresă de Yahoo Messenger / Skype: vlad.husman1

»De ce iţi doresti sa faci parte din acest clan?: Pentru ca este un clan frumos, un tag frumos, imi place numele si vreau sa-l ajut cu ce pot.

»Esti constient că dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe forum vei fi demis din clan? (Exemplu: TG.Yelawolf/ Yelawolf Taylor): Da.

»Esti constient ca dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe joc vei fi demis din clan?: Da.

Edited by AIM-Justinz0r

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.