Jump to content

AIM - Sugestii

AndreW.
 Share

Recommended Posts

In acest topic orice membru al clanului poate posta o sugestie care crede ca ar ajuta clanul iar conducerea clanului isi va da cu parerea printr-un 'Quote' la reply-ul respectiv.

• Nu dati Pro/Contra la sugestii, puteti discuta in-game pe [/c] despre sugestie.
  • Sugestiile aiurea in repetate randuri pot duce la scoaterea din clan.

Nickname:

Sugestie:

Nickname: AlbertKov

Sugestie: Ar fi frumos, daca s-ar respecta rank-ul, adica de exemplu rank 1-membru sa nu poate da invitatie/voteze, rank 2-voteaza, rank 3 + voteaza/invitatii. considera ca se dau prea multe invitatii la unii playeri care nu-si dau interesul pentru acest clan si vor sa intre in el doar pentru pile sau altceva, etc. Multumesc pentru ca voi ati citit si astept parerile voastre prin '' Quote ''. Craciun Fericit !

Nickname: AlbertKov

Sugestie: Ar fi frumos, daca s-ar respecta rank-ul, adica de exemplu rank 1-membru sa nu poate da invitatie/voteze, rank 2-voteaza, rank 3 + voteaza/invitatii. considera ca se dau prea multe invitatii la unii playeri care nu-si dau interesul pentru acest clan si vor sa intre in el doar pentru pile sau altceva, etc. Multumesc pentru ca voi ati citit si astept parerile voastre prin '' Quote ''. Craciun Fericit !

Se va aplica aceasta sugestie cand mai multi membrii vor atinge rank 4/5.

Nickname:iNF3C7

Sugestie:Propun ca un co lider sa aleaga 4-5 membrii la care sa dea rank 5/4 care sa se ocupe cu invitatiile. Explicatiile mai sus la Albertkov

Ne vom gandii la aceasta sugestie.

Nickname: DEFUSED

Sugestie: Propun ca cei care nu voteaza la cereri sa fie dati afara din clan sau cel putin sa fie sanctionati cu CW, urmand ca la a doua abatere sa primeasca uninvite.

Sugestie: Sa se puna limita de 5 randuri la spam. Deja unii intrec masura si nu e frumos.

Sugestie: Propun ca cei care nu voteaza la cereri sa fie dati afara din clan sau cel putin sa fie sanctionati cu CW, urmand ca la a doua abatere sa primeasca uninvite.

Sugestie: Sa se puna limita de 5 randuri la spam. Deja unii intrec masura si nu e frumos.

1. Nu dau nici un CW pentru cei care nu voteaza. Le mai dau cel mult o saptamana, dupa ma apuc sa verific si o sa-i dau afara.

2. Cat despre SPAM, accept spam-ul, dar cei care fac spam fara nici un motiv vor fii dati afara. Accept spam-ul in gluma, nu ma intereseaza ca exista si o injuratura pe acolo doar sa fie parte din gluma nu aiurea daca ma intelegi. Mai pe scurt, spam-ul fara rost este sactionat.

• 2 weeks later...
  • 6 months later...

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Silviu
Varsta:15
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt o fire sociabila, modesta si cu capul pe umerii. Imi place sa respect lumea din jurul meu, imi place sa ies pe afara cu prietenii, si sa joc Sa-Mp.

Locatia(Oras):Bucuresti.

Ce gen de muzica asculti? Manele, rap.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :404NotFound
Nivel :25
Nume folosite anterior:Nu am avut.
Vechime pe server:2 ani.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Da, pentru C-Bug.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/a/TdUSM

Link cu faction history:http://greenpanel.bugged.ro/profile/404NotFound
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu am avut.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da, FARAON, [J], etc.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?:Fifa 15
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Cu toti.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:10/10

Experienta DM [ ()/10]:10/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:fortzasalam.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Doresc sa fac parte din clanul [AIM] deoarece este cel mai bun clan dupa server, si cel mai respectat.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Cu ce mi se cere.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Normal.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?Desigur.

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Silviu

Varsta:15

Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt o fire sociabila, modesta si cu capul pe umerii. Imi place sa respect lumea din jurul meu, imi place sa ies pe afara cu prietenii, si sa joc Sa-Mp.

Locatia(Oras):Bucuresti.

Ce gen de muzica asculti? Manele, rap.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :404NotFound

Nivel :25

Nume folosite anterior:Nu am avut.

Vechime pe server:2 ani.

Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Da, pentru C-Bug.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/a/TdUSM

Link cu faction history:http://greenpanel.bugged.ro/profile/404NotFound

Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu am avut.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da, FARAON, [J], etc.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu am mai fost.

Ce alte jocuri mai joci?:Fifa 15

Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Cu toti.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:10/10

Experienta DM [ ()/10]:10/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:fortzasalam.

De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Doresc sa fac parte din clanul [AIM] deoarece este cel mai bun clan dupa server, si cel mai respectat.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Cu ce mi se cere.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Normal.

Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?Desigur.

Nu aici se fac cererile pentru intrare in clan.