Jump to content

Pierdut Asiimov

boyzilli

Recommended Posts

Haideti, cat mai multi.

Q9QWW1Q.png

N-are nimeni nimic cu tine, dar esti lesinat rau, ' ai castigat ', trebuie sa te lauzi pe un forum unde nu cunosti pe nimeni in realitate? Presupun ca faci chestia asta pentru ca n-ai prieteni.

Mehhhhhhhhhhhhh, e un joc, crezi ca rezolvi ceva? :))

Nu uita ca in LV e ballas care da de pamant cu tine.

N-are nimeni nimic cu tine, dar esti lesinat rau, ' ai castigat ', trebuie sa te lauzi pe un forum unde nu cunosti pe nimeni in realitate? Presupun ca faci chestia asta pentru ca n-ai prieteni.

Mehhhhhhhhhhhhh, e un joc, crezi ca rezolvi ceva? :))

Nu uita ca in LV e ballas care da de pamant cu tine.

ar fi pacat sa te duci pe p***

Cat mai multi, haideti.

" sa isi apere seful lor " uiti cum sufereai acum cateva luni pe wapp ? ma  rog e un joc tu ai pierdut bani el o functie

Nici nu cunosti situatia dar vi si comentezi aici :)) Eu nu am pierdut nici un ban, trade-ul a fost anulat. Mi-am luat asiimov-ul inapoi.

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) vai de kuku tau Boyzili, ce-ai rezolvat ca i-ai scos adminul ?? Cand il pupai in cur sa te bage in 47 cum iera ? 

E DOAR UN JOC MA ! 

FRATE VOI TRAITI INTR-UN JOC, MAI IESI SI TU PE AFARA NICI CERUL NU MAI STII CUM ARATA

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) vai de kuku tau Boyzili, ce-ai rezolvat ca i-ai scos adminul ?? Cand il pupai in cur sa te bage in 47 cum iera ? 

E DOAR UN JOC MA ! 

FRATE VOI TRAITI INTR-UN JOC, MAI IESI SI TU PE AFARA NICI CERUL NU MAI STII CUM ARATA

Stiu ca e albastru, atat.

Eu nu va inteleg pe niciunu, boyzilli ai luat lider pe pile pentru un asimov pe CS:GO iar silesen este un PRO*T ca a acceptat tradeul, si din cauza asta el a pierdut adminul care dupa parerea mea eu zic ca a meritat-o. ( Si cica SILESEN mai sus zice: Sunt jmecher... Nu esti jmecher nepoate esti un PR*ST ca ai acceptat )

In fine mai nou acuma vin toti anonimii care au auvt lider in FH, iar dupa numai /quitgroup si ia 2x lider, nu vreau sa mai comentez mult dar sunteti amandoi niste Fra*eri.

Eu nu va inteleg pe niciunu, boyzilli ai luat lider pe pile pentru un asimov pe CS:GO iar silesen este un PRO*T ca a acceptat tradeul, si din cauza asta el a pierdut adminul care dupa parerea mea eu zic ca a meritat-o. ( Si cica SILESEN mai sus zice: Sunt jmecher... Nu esti jmecher nepoate esti un PR*ST ca ai acceptat )

In fine mai nou acuma vin toti anonimii care au auvt lider in FH, iar dupa numai /quitgroup si ia 2x lider, nu vreau sa mai comentez mult dar sunteti amandoi niste Fra*eri.

Pierdut Asiimov.

se vede-n plm ca traiesti din samp.

din csgo macar iei bani ceva, din samp iei bani? nu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.