Jump to content

Problemă

Gabriel.buGGed
 Share

Recommended Posts

Nu am știut unde să deschid mai exact acest topic, și am făcut-o aici, deci, vreau și eu următoarele detalii:

- Cum pot elimina „cercul” hărții.

Poză: 

aJJKGaq.png

Și vreau și eu un mod ca să pot schimba culoarea străzilor, adică din gri să le fac roșii, sau galbene, de exemplu, mersi mult.

Ca să elimini acel cerc ai nevoie de un radardisc pătrat, caută pe google: ”Download radardisc pătrat”.

Ca să-ți schimbi culoarea străzii, ai nevoie de un mod de hartă, găsești ușor pe google: ”Download hartă faină”.

Succes !

Edited by AIM Dantes

Ca să elimini acel cerc ai nevoie de un radardisc pătrat, caută pe google: ”Download radardisc pătrat”.

Ca să-ți schimbi culoarea străzii, ai nevoie de un mod de hartă, găsești ușor pe google: ”Download hartă faină”.

Succes !

Am făcut și asta..

Eu vreau să-mi păstrez hud-ul meu (după cum am mai precizat), și m-am gândit că cineva-mi poate „repara” această problemă.

Faza cu străzile, deci.. nu e chiar așa, cauți „alandala” și vezi Doamne, găsești ce cauți.

Am făcut și asta..

Eu vreau să-mi păstrez hud-ul meu (după cum am mai precizat), și m-am gândit că cineva-mi poate „repara” această problemă.

Faza cu străzile, deci.. nu e chiar așa, cauți „alandala” și vezi Doamne, găsești ce cauți.

Bagă hud.txd pe un site și dă-mi să-l descarc ca să îți repar radardiscul.

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.