Jump to content

Cerere - AIM - UNiQUE. [Respins]

UniQue
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Maxim Adrian
Varsta: 16 ani
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt un tip de treaba, sociabil si destul de timid. Ma integrez mai greu in grupuri, dar cand ajung sa-i cunosc pe toti este foarte bine. Sunt o fire mai nebuna, imi place sa incerc orice. Nu imi plac certurile, incerc sa nu ma implic, ori sa-i ajut pe cei ce au nevoie. Cel mai mult imi place sa ajut lumea, deoarece ajutand, stiu ca nu sunt inutil si imi creeaza o stare de bine.

Locatia(Oras): Iasi

Ce gen de muzica asculti?: Imi plac The Script, G-eazy, Maroon 5 si muzica nostalgica.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick: UNiQUE.
Nivel: 32
Nume folosite anterior: UniQue.xD, Jayden..
Vechime pe server: Joc din 2013.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Am fost banat pentru 3/3 warns prin anul 2013 si pentru "tentativa afaceri cu bani reali" in anul 2014.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/izqN25Y

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/UniQue.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Ma inteleg bine cu toata lumea si incerc sa creez o relatie de amicitie cu toti, nu tin pica si dupa cum am spus, nu imi plac altercatiile.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Singurul clan in care am mai fost se numeste "Clanul Miliardarilor", condus de Catalinnn1, tag:[$].

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Este pentru prima data.
Ce alte jocuri mai joci?: CS:GO foarte rar.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Nu cunosc prea bine membrii, de aceea doresc sa intru si in acest clan, deoarece relatiile pot cauza probleme, astfel o sa-mi fac si prieteni noi. Cunosc cativa membri, dar doar din salutari.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: Avand in vedere ca joc de aproape trei ani, 10/10.

Experienta DM [ ()/10]: Avand in vedere ca nu ma pricep extraordinar si nu ma pasioneaza, 7/10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: uniquexstar (skype)
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: As dori sa fac parte din acest clan pentru socializare si pentru cunoastere. Imi doresc cat mai multi prieteni, iar clanul acesta este "alesul" tocmai pentru ca nu cunosc asa multa lume, deci nu am relatii.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Fiind prezent cu idei, sfaturi, planuri si cred ca pot ajuta pe oricine are nevoie.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da, de ce nu.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.