Jump to content

Revenire - xApple

KingApple.
 Share

Recommended Posts

Nickname: xApple.

Serverul pe care joci: green.bugged.ro

De ce te-ai retras de pe bugged.ro?: Am foarte multe motive pentru care m-am retras de de pe acest server si inca nu-mi vina sa cred ca m-am reapucat,. Vreau sa va spun la toti, eu fiind cu mafiile am intalnit foarte multi codati, de ex: el dadea 10/10 si tragea decat in fata... Mi s-a luat de bugged, am zisa sa revin pe red, ce sa vezi si acolo, mai multi hackeri. Cand am intrat in Russia si Grove-ul era cu lider-ul Neith nici macar nu puteam sa ne atingem de ei. Ne-au dat fail pe turf 30, iar scorul meu a fost 10 si bestul unui de 20.Copiii de 10 ani care pun masina pe tine si-ti trimit mesaj cand rad cea de genu: ,, Ia ce fraier esti tu''. Foarte multi post-hunteri, la tot coltul. II multumesc lui Uddy pentru tot sprijinul acordat el m-a ajutat foarte mult pe parcursul acestui joc si sincer sper sa nu se fi lasat.

Care a fost cea mai mare realizare a ta inainte de a te retrage?: Am luat rank 3 in paramedic departament pe codati.bugged.ro

De ce ai ales sa te reintorci pe bugged.ro?: Deoarece aici se joaca cativa prieteni si cred ca nu m-as putea duce pe alta comunitate.

Ai jucat pe alte servere de sa:mp dupa ce te-ai retras de pe bugged.ro? Daca da, de ce ai ales sa nu mai joci pe ele?: Nu.

Ce speri sa realizezi de data asta pe bugged.ro?: Vreau sa iau rank 5 in russia mafia pentru ca am intrat in ea.

In ce factiune doresti sa intri si de ce?: Russia Mafia pentru ca membrii sunt de treaba.

Cati ani ai si unde locuiesti?: Am 14 ani si locuiesc in Craiova.

Esti elev/student? Daca da, in ce clasa esti?: Sunt in clasa a -8 a.

Ce alte jocuri joci?: League of Legends, Couter Strike Global Offensive.

Ai altceva de adaugat?: Am foarte multe de adaugat .. In primul, RESPECTELE MELE PE PRACURSUL LA CAT O SA MA JOC PE ACEST SERVER: UDDYYYYYY, XDOWN, NAXORTNS, EDYSON, JOSH, VICKULETZZZUL, ERRORILE, SOMEONECANBETHEBEST,SERGIU, LUPANESCU, TREFLICA NOOB(WRONG), LENO AKA VARDAR, James. Acum vreau sa va zic ceva, Freindly si Ezeken nu sunt ceea ce par, nu sunt chiar atat de buni la deagle, daca va uitati atent in videoul lui Ezeken 

Ballas FTW 36 turfs puteti observa cum lui Ezeken ii sare tinta pe un coechipier.. Oare si-ar ranii coechiperii singur? Eu nu prea cred asta si da cam dubios. Nu vi se pare ca da cam prea bine, ei atunci aflti ca Ezeken si Friendly nu sunt ceea ce par. Aveti mare grija cu cine si cum umblati, in cine aveti incredere etc...

xApple  va ureaza sarbatori fericite.

Edited by KingApple