Jump to content

Aplicatie - West Gangsters - Hectic - Actual Rank 6 The Rifa, rank 5 FBi, Rank 5 NG, Rank 5 NR + Rank 4 NR [ACCEPTAT]

Hectic
 Share

Recommended Posts

Informaţii din viaţa reală

Nume: Andrei.

Ce vârsta ai?: 18 ani.

Ce hobby-uri ai?: Sport-ul, in general cand nu invat sau nu sunt la pc, joc fotbal, basket, tot ce apuc.

Ce gen de muzică asculţi?: In general Trap, dar ascult orice.

Descrie-te în minim 25 de cuvinte: Ma numesc Andrei, locuiesc in Cluj-Napoca si sunt in clasa a 12-a la profilul mate-info, dupa bac, vreau sa merg la o facultate cu acelasi profil si sa imi continui cariera inceputa in programare. Joc SA:MP de 1 an cu o mica pauza dea-lungul verii. In timpul liberi ies cu prietenii la tot felul de activitati si sunt o fire foarte insistenta.

Informaţii SA-MP

Nickname: Hectic.

Level: 35. 

Sancţiuni avute (ban-uri, jail-uri, mute etc): Am avut un ban dintr-o greseala de id de la cyber, in rest, nimic.

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/Hectic

Poză cu invitaţia : http://imgur.com/bBLJx32

Ai mai facut parte din acest clan?: Nu am mai facut parte.

Dacă da, de ce ai iesit?: -

Ce planuri de viitor ai pe server?: Un lider la departament, sau NR si un helper, deacolo continuam cu functia detinuta.

De ce ai decis să aplici în acest clan şi nu în alt clan?: Este un clan cu membrii activi si mi se impare potrivit pentru mine.

De ce vrei să faci parte din acest clan?: In general sa cunosc persoane noi.

Cu care dintre membrii te înţelegi foarte bine?: Evans si DrinkVodka.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.