Jump to content

Cerere - AIM - Andrei_17 [Respins]

Andrei_17 Official
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Andrei.
Varsta: Am 14 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Ma numesc Andrei si sunt din orasul Sebes, sunt un baiat de treaba, serios, cuminte si am cei 7 ani de acasa.

Locatia(Oras): Sebes.

Ce gen de muzica: Ascult multe genuri de muzica printre care Hip-Hop sau Manele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Andrei_17
Nivel : 25
Nume folosite anterior: Nu am avut alt nume.
Vechime pe server: Joc pe server de cand s-a deschis, dar pe comunitate joc de vreo 2 ani.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Acceptare inselatorie hidden. (mi-a facut cineva inselatorie hidden si am luat si eu ban ca am acceptat.)

Poza cu invitatie: http://imgur.com/0wlWoqq

Link cu faction history: http://greenpanel.bu...ofile/Andrei_17
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu am, chiar ma inteleg bine cu ei.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da, in [uRSS], PHX si multe altele.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu imi aduc aminte, nu cred.
Ce alte jocuri mai joci?: Joc Counter Strike cateodata, dar mai mult SA:MP.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Ma inteleg bine cu membrii.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10

Experienta DM [ ()/10]: 7/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: andrei.achimescu1
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Doresc sa fac parte din clan deoarece vreau sa fim ca o "familie" si sa devenim cel mai bun clan de pe server, dar si cel mai respectat.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: O sa ajut clanul prin serozitatea mea

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Da, sunt de acord.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.