Jump to content

Cerere-AIM-Reyxo

PessADV
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Moraru Lucian
Varsta: Am frumoasa varsta de 16 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Ma numesc Moraru Lucian, am varsta de 16 ani, sunt din Slatina judetul Olt si sunt un baiat simplu, cu cei sapte ani de acasa, respectuos, o fire cu simtul umorului destul de dezvoltat insa nu fac glume proaste si stiu cand sa ma opresc, sunt un baiat carismatic care s-ar descurca in orice situatie, ambitios, silitor iar atunci cand imi pun mintea la contributie imi ating usor obiectivul.

Locatia(Oras): Skatina

Ce gen de muzica asculti?: Ascult orice gen de muzica.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Reyxo
Nivel : 30
Nume folosite anterior: Zap0rn
Vechime pe server: Un an si 2 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu am fost niciodata banat.

Poza cu invitatie:  http://imgur.com/ztQLVCd

Link cu faction history:  http://bluepanel.bugged.ro/profile/Reyxo
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu am avut niviodata vro altercatie cu vrun membru din [AIM].

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da, in .si [Seraphim Family] , Dr. [ Time Lords Family].

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Din cauza unui player care ia zis la co-lider sa ma dea afara din clan.
Ce alte jocuri mai joci?: Nu mai joc niciun joc inafara de SA:MP.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Sofian69,  MAribu etc.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10.

Experienta DM [ ()/10]: 10/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: -
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Doresc sa fac parte din acest clan deoarece este unul plin de membrii cu bun simt, glumeti si cu multe alte calitati.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:  Consider ca pot ajuta clanul prin comportamentul care il am fata de membrii.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.