Jump to content

Cerere [AIM]-[]Andrei [Respins]

Andrei Florea
 Share

Recommended Posts

Nume:Mihai Andrei.
Varsta:Am minunata varsta de 14 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):Mă numesc Florea Andrei Mihai, am 14 ani și sunt din Galati., Jud. Galati. Sunt un băiat grijuliu, îmi plac persoanele cu bunul simț și simțul umorului. Îmi place să îi ajut pe cei aflați în pericol. Îmi plac jocurile video și ieșirile cu prietenii. Mă întristez foarte mult când cineva se supară pe mine sau pierd ceva( o prietenie, bani, etc.).

Locatia(Oras):Galati.

Ce gen de muzica asculti?Ascult orice gen de muzica inafara de Rock.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : []Andrei
Nivel :10
Nume folosite anterior: Nu am un nume folosit anterior
Vechime pe server: Joc pe server de pe 17.05.2015 (cu mici pauze.)
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da am avut o singura data ban pentru necooperare admin TeamViewer

Poza cu invitatie:http://imgur.com/GqKGSLy

Link cu faction history:http://greenpanel.bugged.ro/profile/%5B%5DAndrei
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu nu am avut vreo altercatie cu  vreaun membru.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da am mai fost in clanul Teroristi [.Ter.]

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu am avut ocazia sa fiu in acest clan.
Ce alte jocuri mai joci?:Inafara de SA:MP mai joc CS:GO si Minecraft ocazional.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Persoanele cu care ma inteleg bine din acest clan sunt : Ambreaj_Vasile, Tortuga,  DAUBN704[]  si RaMi

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10

Experienta DM [ ()/10]: 10/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Yahoo: [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Eu vreau sa fac parte din acest clan deoarece este un clan respectat si foarte dorit pe server.Eu vreau sa ma imprietenesc cu cati mai multi din acest clan si sa legam prieteni frumoase nu certuri.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Da sunt de acord.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da sunt de acord

Edited by Alcap0n3.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.