Jump to content

Cerere AIM - Adriian.. [Respins]

Adriian.
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Tirnovan Adrian Constantin.
Varsta:Am varsta de 15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt un baiat glumet, elegant cu cei sapte ani de acasa. Imi place foarte mult sa-mi ajut prietenii, la fel si ei pe mine. Imi place foarte mult sa imi duc treaba pana la bun sfarsit. Ca hobby-uri imi place sa practic fotbalul. Sunt o fire calma, ajutatoare si cu cei 7 ani de acasa.

Locatia(Oras):Suceava.

Ce gen de muzica asculti?: Manele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Adriian..
Nivel :26 pot da de level 28.
Nume folosite anterior: Nu am mai avut.
Vechime pe server:Joc din 2014/07/01
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Da, am fost banat o singura data pentru inselatorii de pe alte conturi.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/i3wxgRs

Link cu faction history:http://bluepanel.bugged.ro/profile/Adriian..
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu, cred ca am avut nicio alteractie cu un membru din clanul [AIM].

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da, am mai fost in clanul [bVb] si in Saints Agency(Sir.) ca rank6.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu, nu am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?:Mai joc Counter-Strike.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Cel mai bine ma inteleg cu [AIM]SHiFT.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:8/10

Experienta DM [ ()/10]:10/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:Skype: adrian.romanu4 | yahoo messenger: adryan.vulpitza
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Doresc sa fac parte din clan pentru a putea aduce membrii cu experienta  si pentru a-mi face prietenii noi.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Pot ajuta clanul cu experienta mea si cu aducerea membrilor cu experienta in clan.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Da, o sa-l adaug daca voi primi cinvite.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.