Jump to content

Ⓗ Tinta editata de Heinzel 2k16

Guest Myhay3
 Share

Recommended Posts

Salutikă,  am făcut şi eu o ţintă cu AIM în ea cu care poţi da 3/3 l3j3riKă, nici nu-ţi trebuie talent, joacă singura #ţintica.

După părerea mea ţinta ca asta nu găseşti nici în #Cuba, acolo la Krakov este fake style, ce vă dau aici eu este #valoaredeaiamare.

Am fost în Angola la cules căpşuni şi m-am gândit să fac o ţintă cu care de acum şi până în #2018 o să rămână ţinta #Măcelar.

Poze facute din #Cuba: jpcpCYk.png

SddrnbT.png

M4 nu avem deoarece dat faptului pentru ca e#Criza.

#Download: vozTjSe.png

http://www.girlshare.ro/34485204.6 @vă sfătuiesc să nu luati hud.txd că are şi #no-recoil în ea.

Edited by Myhay3

Salutikă,  am făcut şi eu o ţintă cu AIM în ea cu care poţi da 3/3 l3j3riKă, nici nu-ţi trebuie talent, joacă singura #ţintica.

După părerea mea ţinta ca asta nu găseşti nici în #Cuba, acolo la Krakov este fake style, ce vă dau aici eu este #valoaredeaiamare.

Am fost în Angola la cules căpşuni şi m-am gândit să fac o ţintă cu care de acum şi până în #2018 o să rămână ţinta #Măcelar.

Poze facute din #Cuba: jpcpCYk.png

SddrnbT.png

M4 nu avem deoarece dat faptului pentru ca e#Criza.

#Download: vozTjSe.png

http://www.girlshare.ro/34485204.6 @vă sfătuiesc să nu luati hud.txd că are şi #no-recoil în ea.

FETIȚA MIA A DEVENIT FĂTĂLĂU

Dupa ochii aia ai tai chi*ri nu este nici o diferenta, dar  pentru mine e. SI nu te mai baga tu in p*l* mea unde nu iti fierbea oala, ca eu nu am venit peste tine sa ma bag si sa comentez aiurea, date-n sl*b*z.

felicitări pentru munca depusă ;)

Multumesc.

FRumoasa gg.

Mersi bro mz mz <3

Edited by Myhay3

Dupa ochii aia ai tai chi*ri nu este nici o diferenta, dar  pentru mine e. SI nu te mai baga tu in p*l* mea unde nu iti fierbea oala, ca eu nu am venit peste tine sa ma bag si sa comentez aiurea, date-n sl*b*z.

Multumesc.

Mersi bro mz mz <3

de ce trebuie sa ne bagam pe injuraturi?

frate doar am zis, asta nu inseamna ca am ceva cu tine, ca te injur sau orice

aproape toate tintele sunt la fel, n-am vazut o tinta mai speciala in felul ei de-a fi.

de ce trebuie sa ne bagam pe injuraturi?

frate doar am zis, asta nu inseamna ca am ceva cu tine, ca te injur sau orice

aproape toate tintele sunt la fel, n-am vazut o tinta mai speciala in felul ei de-a fi.

Nu vreau sa ma cert cu tine doar ca tie nu iti place nimic, si nu poti lasa si tu un comentariu macar cat de cat decent, asta ma deranjeaza.

Multumesc.

Mersi bro mz mz <3

Acum o bag si joc azi cu ea.. :P +1

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.