Jump to content

Aplicatie - TG - MsD1998 [Acceptat]

MsD2008
 Share

Recommended Posts

Informaţii despre viata reală:

» Nume: Mihai - Alexandru

» Vârstă: 17 

» Autodescriere (minim 30 de cuvinte): Sunt un baiat cu simtul umorului, imi place sa glumesc cu prietenii, sa joc fotbal, sa stau pe Sa:Mp la fel cu prietenii. Imi place sa imi ajut prietenii si apropiati, in multe cazuri ii ajut si pe cei necunoscuti. Daca primesc o sansa profit de ea, niciodata nu dezamagesc si sunt pregatit pentru noi provocarii.

» Localitate/ oraş: Sighisoara, Mures.

» Ce iti place să faci in timpul liber?: Sa joc fotbal, sa ies cu prietenii, si sa ma joc Sa:Mp.

Statistici online:

» Nickname: MsD1998

» Nivel: 23

» Nume folosite anterior: MsD2008

»Vechime pe server: 9 luni.

»Ai fost vreodată banat? (Dacă da, pentru ce?): Nu am fost banat pe acest cont.

»Ai detinut o functie pe server? (lider, helper, admin): Nu.

»Poză cu invitaţia: http://imgur.com/vBhln9G

»Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/MsD1998

»Ai vreo neînţelegere cu un membru care aparţine clanului Taylor?: Nu.

»Ai mai fost în alte clanuri? (Dacă da, specifică-le): .wS, [FTW], in aceste 2 clanuri am stat foarte mult.

»Te înţelegi bine cu cineva la momentul actual din clan?: Da logic, LisekeN, care e fratele meu. Ii mai cunosc pe John Justinz0r si Sweetie

» Adresă de Yahoo Messenger / Skype: .msd2008

»De ce iţi doresti sa faci parte din acest clan?: Cred ca va iesi ceva frumos din acest clan si pentru membrii care fac pate.

»Esti constient că dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe forum vei fi demis din clan? (Exemplu: TG.Yelawolf/ Yelawolf Taylor): Desigur.

»Esti constient ca dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe joc vei fi demis din clan?: Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.