Jump to content

Cerere AIM - Lennon [Respins]

Raphael98
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Rafael-Ionuț.
Varsta: 17 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt o persoană calmă, sinceră, respectuoasă și serioasă. Îmi place să mă fac plăcut peste tot pe unde merg și să las o impresie bună despre mine. Sunt o persoană care nu caută scandal ci caută să fie pe placul tuturor de obicei rareori dacă mă cert cu cineva nu lungesc și prefer să cedez eu primul. Sunt mereu în căutare de experiențe noi și îmi place să am alături mulți prieteni. Am simțul umorului dar și o barieră numită bunul simț.

Locatia(Oras): Mioveni, Argeș.

Ce gen de muzica asculti? Rap și manele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Lennon
Nivel : 20.
Nume folosite anterior: [Raphael]
Vechime pe server: 5-6 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Ban nu am avut.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/UuNB4b9

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Lennon
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu cred că am avut vreo altercație cu cineva din AIM, dar dacă am uitat îl rog să mă ierte.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am fost în .Si, .wS, [A].

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu am mai fost, dar îmi doresc mult să intru.
Ce alte jocuri mai joci?: Fifa 07.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Nu știu, consider că mă înțeleg cu toți.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10

Experienta DM [ ()/10]: Sunt polițist.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Skype: rafaelionut2015, Yahoo: [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Am văzut că este o perioadă mai "proastă" a clanului deoarece sunt 68/100 playeri și vreau să intru deoarece membri rămași sunt bine aleși și chiar vreau să îi cunosc mai bine.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Îl pot ajuta, deoarece sunt o persoană cu simțul umorului pot aduce zâmbetele pe fețele membrilor din clan.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da o să-l adaug, doar că l-am schimbat de prea multe ori știți că avem voie de maxim 2 ori la 30 de zile dar am văzut că pe 1.01.2016 aș putea să-l schimb.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.