Jump to content

Cerere - AIM - MASCO [Respins]

x Stoie x
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Alex.
Varsta:15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):
Sunt o fire prietenoasa, amabila si incerc sa imi fac cat mai multi prieteni ,sunt cinstit, idealist, creativ si unpic modest si imi place sa ii ajut pe cei din jur din toate punctele de vedere. Ma integrez foarte usor si reusesc sa devin cel mai bun prieten deoarece nu concurez cu nimeni.

Locatia(Oras):Calarasi.

Ce gen de muzica asculti?:Ascult orice gen.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :MASCO.
Nivel :45.
Nume folosite anterior:N-am mai jucat cu alte nickname-uri.
Vechime pe server:2 ani.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Da am fost banat pentru, Cheats(JetPack) dintr-un bug, si am fost debanat, si a 2-a oara am fost banat pentru no-recoil, in ziua de azi daca dai contu la prietenii asta se intampla.

Poza cu invitatie:Poza

Link cu faction history:Poftim.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu am avut cu nimeni nici-o tragedie.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da am mai fost in multe clan-uri, sincer nu imi mai amintesc clan-urile.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu, n-am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?:Da mai joc si alte jocuri cum ar fii, CS:GO, Minecraft, Counter-Strike.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Cu toti membrii, in special cu SHiFT si DeVoN.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:Consider ca experienta necesara deoarece joc SA:MP de 4 ani [9/10].

Experienta DM [ ()/10]:Trag bine cu armle in special M4 deci [10/10].

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:Skype:alex.alexandru350 | Yahoo: [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Doresc sa fac parte din acest clan, deoarece ma atrage foarte mult activitate si seriozitate clnaului, cat si membrii nu am cuvinte sa-i descriu.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Consider ca pot ajuta clanul cu activitatea mea ca player si comportament-ul meu.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?:Sigur ca da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.