Jump to content

Cerere AIM - Mussollini [Respins]

PHX..FAKER.
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Ma numesc Andrei.
Varsta:Am 14 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):
Sunt un baiat de treaba cu cei 7 ani de acasa caruia ii place sa isi traiasca viata la maximum, Pot sa fiu serios cand trebuie dar pot sa fiu si glumet, Sunt o fire foarte sensibila si imi place foarte mult sa imi petrec timpul cu prietenii.

Locatia(Oras):Severin (Mehedinti)

Ce gen de muzica asculti?Nu conteaza!

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :.Faker.
Nivel :45
Nume folosite anterior:zHunted, .Faker. si Mussollini.
Vechime pe server:Pe acest server joc de 2 ani de zile.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Da, am fost banat de doua ori. O data pentru 'C-SHOT', iar o data pentru 'Moduri ilegale'.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/8qj0zb8

Link cu faction history:http://bluepanel.bugged.ro/profile/Mussollini
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Din fericire, nu.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da, bineinteles, prin clanuri am fost foarte multe, dar cele mai importante sunt: Phalanx si Alliance.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu, nu am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?:Alte jocuri mai joc: World Of Tank's si Fifa 07.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Cei mai buni prieteni din AIM, sunt: Chleka, Dister si .Dan.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:10

Experienta DM [ ()/10]:5

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:[email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:
Este un clan foarte vechi si foarte respectat pe server.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Cred ca pot sa populez clanul si sa fiu alaturi de prietenii mei.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Desigur, chiar voi fi onorat.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?Bineinteles.

Edited by Mussollini

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.