Jump to content

[Acceptat] Aplicatie The Legends - WildBlood - Level 35, Lider Aztecas, Co-liderere, 1335h

Roby06
 Share

Recommended Posts

Nickname: WildBlood

Level: 35

Ore jucate: 1335

Poza cu invitatia: http://imgur.com/1QwYQcR

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/WildBlood

Sanctiuni: 2 Ban-uri pentru: 3/3 warns si injurii staff.

Cateva realizari pe server/ forum: Am obtinut functia de lider la mafia Los Aztecas, co-lider la mafiile The Rifa, Los Vagos, Los Aztecas, The Russian Mafia.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Nimic deocamdata.

De ce vrei sa intri in clan: Pentru ca are membri seriosi, cunoscuti, de treaba si pentru ca este un clan linistit fata de celelalte, cred eu. Vreau sa va cunosc mai bine si sa imi fac noi prieteni.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? [47], [AIM], .Si, .18th etc.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Sincer sa fiu cu: Kosovoy, Trebor, RaZZvan, Diesel (Cu acesti playeri am mai vorbit si pot spune ca ma cunosc cu ei, nu trec ca altii tot clanul.)

Planuri de viitor pe server? Sa obtin functia de Helper si daca o voi abtine, poate chiar Admin.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Robert

Varsta reala: Am 16 ani.

Descrie-te in minim 15 cuvinte: Sunt sincer cu lumea, imi place sa glumesc atunci cand este cazul, sunt putin rusinos, timid. In timpul liber ies pe afara cu prietenii sau stau la PC.

Ce gen de muzica asculti? Hip Hop, Rap in general.

Ce hobbyuri ai? Hobby-urile mele sunt: fotbalul (practic de 7 ani), inotul, mersul cu bike-ul.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.