Jump to content

Cerere - AIM - BilzeriaN. [Acceptat]

Dimon.
 Share

Recommended Posts

Nume: Octavian
Varsta: 17 ani
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Ma numesc Octavian, sunt un baiat care tine la caterinca. Imi place sa-mi fac prieteni noi si sa ma joc pe pc. In timpul liber ies in oras cu prietenii. Imi place sa respect doar persoanele care ma respecta si ele la randul sau.

Locatia(Oras): Craiova

Ce gen de muzica asculti?: De obicei ascult manele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : BilzeriaN.
Nivel : 44
Nume folosite anterior: BilzeSEN
Vechime pe server: 1 an jumate.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da, in trecut am fost banat pentru Disconect on admin request (flood la teste), Necooperare admin, Cheats TW.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/JdDDQji

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/BilzeriaN.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Da, la inceput cand eram incepator m-am luat de nyetcomrade aiurea, insa ne-am impacat de mult timp.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): [AIM], [sEF], Seraphim Family.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):  Am fost dat afara de catre SEZ pentru ca l-am injurat pe un player care era SEZ  (el era pe un cont la war si eu nu am stiut ca este SEZ) dupa aceea m-a bagat inapoi. Am mai fost dat afara de catre NyetComRade deoarece un membru din clan i-a spus ca eu am injurat clanul ca sa ma dea afara, dupa am explicat cum a fost treaba si mi-a dat cinvite la loc.
Ce alte jocuri mai joci?: CS:GO, Fifa 2007.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Reykon, Egzekut0rr, Shift, Pici, Nyetcomrade.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10

Experienta DM [ ()/10]: 10/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Nu prea mai folosesc.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece este cel mai bun clan si cu cei mai buni membrii.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Pot ajuta clanul cu tot ce mi se cere.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.