Jump to content

Aplicatie - TG. - Adobe. [Respins]

ADOBE
 Share

Recommended Posts

Informaţii despre viata reală:

» Nume: Alin.

» Vârstă: 16 ani.

» Autodescriere (minim 30 de cuvinte): Salut, ma numesc Alin si am 16 ani. Sunt un baiat comunicativ, sincer, serios, respectos si glumet, dar atunci cand e vorba de lucruri serioase ma comport cum trebuie. Nu imi plac persoanele cu "fite" si care se cred mai "smecheri" fata de alte persoane. Imi place sa ies afara cu prietenii si sa ies la patinoarul din oras.

» Localitate/ oraş: Jud. Tulcea, Loc. Tulcea, oras Tulcea.

» Ce iti place să faci in timpul liber?: In timpul liber merg la patinoar cu amicii mei.

Statistici online:

» Nickname: Adobe.

» Nivel: 30.

» Nume folosite anterior: -

»Vechime pe server: 7-8 luni.

»Ai fost vreodată banat? (Dacă da, pentru ce?): N-am fost banat.

»Ai detinut o functie pe server? (lider, helper, admin): N-am avut functii importante.

»Poză cu invitaţia: http://imgur.com/Yuw2bZd

»Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Adobe. (am observat ca nu se pune punctul de la sfarsitul numelui si intra pe alt cont inregistrat pe server, adaugati voi un punct la final).

»Ai vreo neînţelegere cu un membru care aparţine clanului Taylor?: Nu.

»Ai mai fost în alte clanuri? (Dacă da, specifică-le): Da, am fost in .Legend, .Nab, [N], [bVb] si multe altele.. nu le pot enumera pe toate aici.

»Te înţelegi bine cu cineva la momentul actual din clan?: ROBiSPP momentan, sper sa-mi mai fac prieteni in acest clan..

» Adresă de Yahoo Messenger / Skype: alin.adrian22

»De ce iţi doresti sa faci parte din acest clan?:  Doresc sa intru in acest clan deoarece este un clan nou, cu un nume foarte bine gandit si cu niste membri foarte de treaba care nu abuzeaza de factiunile/functiile lor.

»Esti constient că dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe forum vei fi demis din clan? (Exemplu: TG.Yelawolf/ Yelawolf Taylor): Da.

»Esti constient ca dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe joc vei fi demis din clan?: Da.

Edited by ADOBE

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.